ZBrush işlem yaparken sürekli hata veriyor, Blender ise hiç açılmıyor

abdullahvettel

Femtopat
Daha fazla  
ZBrush açılırken ve işlem yaparken sürekli bu hataları alıyorum ve kapanıyor.
Blender ise hiç açılmıyor daha önceden böyle bir sorunla karşılaşmamıştım ZBrush yükledikten sonra oldu sanırım ne yapamam gerek şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    224,9 KB · Görüntüleme: 24
  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    257,5 KB · Görüntüleme: 14
  • Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    61,9 KB · Görüntüleme: 19
  • Screenshot_4.png
    Screenshot_4.png
    256,4 KB · Görüntüleme: 12
Son düzenleyen: Moderatör:
Blender'ın verdiği hata da zaten açıklamasında yazıyor OpenGL 3.3 destekleyen grafik kartı ve sürücüsünü istiyor tavsiye olarak da belki mevcut sürücünü güncellersen sorn çözülebilir demiş.
Sanırım ZBrush takide donanımsal/yazılımsal kaynaklı bir sorun.

Blender'ın verdiği hata da zaten açıklamasında yazıyor OpenGL 3.3 destekleyen grafik kartı ve sürücüsünü istiyor tavsiye olarak da belki mevcut sürücünü güncellersen sorn çözülebilir demiş.
Sanırım ZBrush takide donanımsal/yazılımsal kaynaklı bir sorun.
en iyi sürücü yüklü diyor :/

ZBrush'taki hatayı biraz internette araştırdım yabancı forumlarda bir kişi ZBrush'ı silip CC cleaner ile ZBrush'ın reg dosylarınıda silip sonra tekrar yeniden kurulum yaptığında sorunun çözüldüğünü yazmış.

Blender için ise henüz bir şey bulamadım forumlarda da driver veya donanım yenileyin yazmışlar hep ama sendeki sistem Blender'ı çalıştırabilecek durumda. Sanırım sürücülerle alakalı bir durum yaşıyorsun.

ZBrush'taki hatayı biraz internette araştırdım yabancı forumlarda bir kişi ZBrush'ı silip CC cleaner ile ZBrush'ın reg dosylarınıda silip sonra tekrar yeniden kurulum yaptığında sorunun çözüldüğünü yazmış.

Blender için ise henüz bir şey bulamadım forumlarda da driver veya donanım yenileyin yazmışlar hep ama sendeki sistem Blender'ı çalıştırabilecek durumda. Sanırım sürücülerle alakalı bir durum yaşıyorsun.
teşekkürler bi deneyip sonucu iletirim size :)

Geri
Yukarı