zCash Madenciliği

oguzdj5555

Hectopat
Daha fazla  
Bir de ben dün ethereum işine bir gireyim dedim GTX 1070 ile senkronizasyon varmış onu dün gece 3 gibi başlattım hala devam ediyor. Ne zaman biter acaba bittiğini nereden bileceğim oda ayrı bir dert. Şu zCash muhabbetini bana öğretseniz kurulumu felan her şeyi anlatan bir link atsanız yeter.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şöyle bir video buldum işine yarayabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şöyle bir video buldum işine yarayabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bende izledimde bunu hiç bir şey anlamadım sıfırdan anlatmıyor sanki.

Arkadaşlar ben bu konudan okuyup merak ettim. Konuya ilk mesajımdan itibaren araştırmaya başlayıp 18,37'den itibaren zCash isimli bir alt coini flyPool denen bir poolda kazmaya başladım. Telk bir GTX 1070 ile saatde 0,80 ile 0,95 TL arası kazanıyor. Saat 22,55 itibari ile 3 TL 90 kuruş biriktirdim.

Araştırma yaparken bu işi meslek haline getirmiş insanların bulunduğu bir gruba girdim. Gruptaki kişiler ortalama 5-6 kartlı bir sistemin aylık 3000 TL civarı bıraktığını söylediler. Benim kendi gözlemim ile tek bir 1070 bana aylık 600 TL verecek. Elektrik faturası hariç.

Düşük kartlar ile denemek isteyen arkadaşlar hiç bulaşmasın. Bir çok kart ile kombinasyon denemişler özellikle AMD kartlarda tek kart doğru düzgün para bırakmıyormuş. Sistemin yorulduğuna değmezmiş. Bence tek 1070 de yeterli değil. En az 3 kart ile yapmak lazım bu işi.
Bende araştırıyorum zCash ama NVIDIA için 300kb dosyayı indirdim fypoola girmek istiyorum da bu bat dosyalarını nasıl düzenliyoruz birde cüzdan kullanıcı adı nereden alıyoruz zCash'a flypool ile kazmayı bana sıfırdan dan anlatabilecek misin ? Sen neler yaptın bende de GTX 1070 var çünkü bir dünya video izledim ama bir tanesi bütün olarak konuyu almamış yardımcı olursan sevinirim.

Bende izledimde bunu hiç bir şey anlamadım sıfırdan anlatmıyor sanki.

Bende araştırıyorum zCashi ama nvdia için 300kb dosyayı indirdim fypoola girmek istiyorum da bu bat dosyalarını nasıl düzenliyoz birde cüzdan kullanıcı adı nerden alıyoz zcasha flypool ile kazmayı bana sıfırdan dan anlatabilcenmi sen neler yaptın bende de gtx 1070 var çünkü bir dünya video izledim ama bir tanesi bütün olarak konuyu almamış yardımcı olursan sevinirim.

Hocam zCash için nicehash öneririm bende de MSI GTX 1060 gaming x var nice hastan yapıyorum günlük 3.8 dolar getiriyor.

Birde ben dün ethereum işine bir gireyim dedim Gtx 1070 ile senkronizasyon varmış onu dün gece 3 gibi başlattım hala devam ediyor ne zaman biter acaba bittiğini nerden bileceğim oda ayrı bir dert Şu zCash muhabbetini bana öğretseniz kurulumu felan her şeyi anlatan bir link atsanız yeter .

Süpermiş ya o zaman ben tek kartla biraz para kasayım rx modelleri biraz düştüğü zaman yardırırım:D

Nvidia için zCash daha mantıklı.

Yeni Başlayanlar için Zcash Madenciliği Rehberi - Technopat

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı