Zed ve Sylas için kostüm önerisi

254182

Hectopat
En düşük diamond en yüksek challanger elo aralığında oynuyorum. Hero main olarak Zed mainim fakat Sylas da dahil. Sizce hangi kostümü almam daha güzel olur? En beğendiğim 3 prestij kostümü buraya sundum. Sizlere de danışmak istedim. (Görseldeki Herolar arasından Kazanova Zed kostümüm var.)

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    975,6 KB · Görüntüleme: 216
  • 2.png
    2.png
    1,1 MB · Görüntüleme: 188
  • 3.png
    3.png
    1,3 MB · Görüntüleme: 190
Arkadaşlar konuyu düzenleyen moderatör skylas yazmış şaka gibi :D o benim hatam değil adminin hatası sadece Zed'in kostümü var evet. Fakat bu gibi yüksek elolar da Kayn oynayacağımı pek sanmıyorum ya o yüzden hatta Kayn'ı aralarına koyduğum için pişman olmadım değil. O yüzden ikisi arasından değerlendirme yapsanız?
Ben olsam Kayn'ı seçerdim eğer Zed main iseniz Zed'i seçin.

Tabii fakat Kayn benim elomda pek oynanmıyor oynayan otp sağlam Rate'e sahip insanlar da genelde sürünüyor o yüzden mid mainim zaten ve Kayn pek mantıklı gelmiyor bana.

Arkadaşlar konuyu düzenleyen moderatör skylas yazmış şaka gibi :D o benim hatam değil adminin hatası sadece Zed'in kostümü var evet. Fakat bu gibi yüksek elolar da Kayn oynayacağımı pek sanmıyorum ya o yüzden hatta Kayn'ı aralarına koyduğum için pişman olmadım değil. O yüzden ikisi arasından değerlendirme yapsanız?

Tabii fakat Kayn benim elomda pek oynanmıyor oynayan otp sağlam Rate'e sahip insanlar da genelde sürünüyor o yüzden mid mainim zaten ve Kayn pek mantıklı gelmiyor bana.
Zed.

Geri
Yukarı