Zeiron hazır sistem alınır mı?

Merhaba. Bugün internette gezinirken bir hazır sistem çıktı. Normalde biliyorsunuz i5 3450 gibi eski işlemci olur alınacak bir sistem olmaz ama bence güzel bir sistem denk geldi. Sizce nasıl alınır mı? Fiyatına göre Valorant FIFA24 vb oyunlarda kaç FPS alırım?
Sistem: Zeiron Galaxy i5 10400F 16GB DDR4 512GB NVMe M.2 SSD GTX1660 Super 24" 165Hz Oyuncu Masaüstü Bilgisayarı Fiyatı, Yorumları - Trendyol
Asla...

Merhaba. Bugün internette gezinirken bir hazır sistem çıktı. Normalde biliyorsunuz i5 3450 gibi eski işlemci olur alınacak bir sistem olmaz ama bence güzel bir sistem denk geldi. Sizce nasıl alınır mı? Fiyatına göre Valorant FIFA24 vb oyunlarda kaç FPS alırım?
Sistem: Zeiron Galaxy i5 10400F 16GB DDR4 512GB NVMe M.2 SSD GTX1660 Super 24" 165Hz Oyuncu Masaüstü Bilgisayarı Fiyatı, Yorumları - Trendyol
İşlemciyi 5600 yaparak al.

Monitör olarak buna bakabilirsin. İndirme 4.500 TL ye düşüyor.

20 bin TL civarına nerede RTX 4060 sistem var RTX 4060 zaten 15 bin TL ne anlatıyorsun kral sen.

Bak bunu anlatıyorum bilader.

Yaklaşık 1 dakikalık araştırmayla buldum bu iki sistemi.
Dahasını ister misin ?

Bak bunu anlatıyorum birader.

Yaklaşık 1 dakikalık araştırmayla buldum bu iki sistemi.
Dahasını ister misin?

Teşekkürler dostum önceden almayı düşündüğüm parasını etmeyen sistemleri almaktan vazgeçtim birkaç gündür İtopya'da sistem arıyordum dün sipariş ettim İtopya'dan bugün görüyorum sizin haklı olduğunuzu buluyorum teşekkürler.

Geri
Yukarı