Zeiron Rgx780 bilgisayar alınır mı?

VaveylaDev

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Trendyol'da bir kasa gördüm ve hoşuma gitti gerek fiyatı gerek özellikleri ancak bilgisayar sistemlerinden derinlemesine anlamadığım için de (ısınma vb.) danışmak istedim. Sizce bu kasa alınır mı? Bir sorun oluşturur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Trendyol'da bir kasa gördüm ve hoşuma gitti gerek fiyatı gerek özellikleri ancak bilgisayar sistemlerinden derinlemesine anlamadığım için de (ısınma vb.) danışmak istedim. Sizce bu kasa alınır mı? Bir sorun oluşturur mu?
Uzak dur. Zeiron, Turbox, Warbox, Izoly gibi markalardan uzak durun.

Alınmaz. Bu sisteme bu parayı vereceğinize parayı direk çöpe atın daha iyi. Yukarı da arkadaşın dediği gibi Zeiron, Turbox, Izoly gibi markalardan ürün almayın, aldırtmayın. Bu bütçede çok daha iyi, kaliteli sistem toplayabilirsin.

Merhaba. Trendyol'da bir kasa gördüm ve hoşuma gitti gerek fiyatı gerek özellikleri ancak bilgisayar sistemlerinden derinlemesine anlamadığım için de (ısınma vb.) Danışmak istedim. Sizce bu kasa alınır mı? Bir sorun oluşturur mu?

Özellikleri ve fiyatı hoşuna mı gitti? :D :D :D :D Al kanka. Bu fiyata bu parçalar hoşuna gittiyse al tepe tepe kullan.

Anladım bayağı çöp bir sistemmiş, iyi dediğim için affola 😀 teşekkürler.

Arkadaşlar bu konudan devam etmek doğru mu bilemedim ancak yeni bir konu da açmak istemedim. O halde 15-20 bin arasında bir hazır-toplama masaüstü bilgisayar önerebilir misiniz?

Son düzenleme:
Anladım bayağı çöp bir sistemmiş, iyi dediğim için affola 😀 teşekkürler.

Arkadaşlar bu konudan devam etmek doğru mu bilemedim ancak yeni bir konu da açmak istemedim. O halde 15-20 bin arasında bir hazır-toplama masaüstü bilgisayar önerebilir misiniz?

Hayır çöp yazdığımda sisteme bakmamıştım bile. Şimdi merak edip baktım harbiden çöpün de çöpüymüş. 3060 Ti sistem toplayabilirsiniz aynı fiyata. 3 kat daha fazla FPS vereceğine eminim.

Geri
Yukarı