Zeiron XR140 i5-3470 16 GB RAM 500GB HDD R5 220 2 GB masaüstü bilgisayar alınır mı?

İşlemci aşırı eski, ekran kartı desen hem eski hem de kendi döneminde bile güçsüz olan bir ekran kartı. RAM 16 GB ama DDR3 mü DDR4 mü yazmıyor. Ama büyük ihtimalle DDR3'tür diye tahmin ediyorum. Kısacası alınmaz bu sistem.

Seçeneklerde FSP marka var, değiştirilebilir.

Sistemin olayı ucuz olması. 700 liraya FSP ekleyince fiyatının bir anlamı kalmıyor.
egeoz316, yanlış bir şey mi söyledim niye beğenmediniz? APU sisteme 750W PSU seçeneği koymak yerine oraya 200 300 TL daha fazlaya adam gibi markalı bir PSU koysalardı o zaman tercih edilebilirdi.

Son düzenleme:
Sistemin olayı ucuz olması. 700 liraya FSP ekleyince fiyatının bir anlamı kalmıyor.
egeoz316, yanlış bir şey mi söyledim niye beğenmediniz? APU sisteme 750W PSU seçeneği koymak yerine oraya 200 300 TL daha fazlaya adam gibi markalı bir PSU koysalardı o zaman tercih edilebilirdi.
Sadece bir PSU ile sistem alınmayacak olmuyor, burada bir seçenek konuldu ise bunu kullanabiliriz, mevcut PSU'nun kalitesiz olduğunu zaten bütün kainat biliyor ve değiştirmek için seçenek konulmuş. Eğer arkadaş 750 Watt PSU istemezse bile ikinci elden satıp düşük watt'lı bir PSU alabilir. Hem 700 TL ile o PSU'ya geçmesi büyük bir artı, sistem yükseltirken sorun çıkarmaz.

Sadece bir PSU ile sistem alınmayacak olmuyor, burada bir seçenek konuldu ise bunu kullanabiliriz, mevcut PSU'nun kalitesiz olduğunu zaten bütün kainat biliyor ve değiştirmek için seçenek konulmuş. Eğer arkadaş 750 watt PSU istemezse bile ikinci elden satıp düşük Watt'lı bir PSU alabilir. Hem 700 TL ile o PSU'ya geçmesi büyük bir artı, sistem yükseltirken sorun çıkarmaz.

Hocam Zeiron sistem soran adam o sistemdeki PSU'nun kötü olduğunu nereden bilsin. Sistemi atarken PSU'nun kötü olduğunu yazmalıydınız bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı