Zenfone 2 Laser Telefonun Test Modeli Çıkması

İandroid

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, başlıktada belirttiğim gibi yaklaşık 1 ay önce annem için aldığım zenfone 2 laser (ZE550KL) test modeli çıktı.
Bu gün bir arkadaşım bu konuyla ilgili bir forumda paylaşılan yazıyı attı. Bazı laser modeller asusun ürün kayıt sayfasından kaydedildikten sonra ürünlerim kısmında Test Model C yazıyor. Ben de bu gün bunu gördükten sonra ürünü kaydettim ve telefonun test modeli olduğunu farkettim. Asus bu durumu tam olarak kabul etmemiş ve okuduklarıma göre asus telefonlarda değişim yapmayı da kabul etmiyor.
Sizce ne yapmalıyız bu durum sorun oluşturur mu?
Bir de bir ricam var sosyalde eğer laser kullanan arkadaşlar varsa ürünlerini kaydettirip www.asus.com/tr/support/ bu sayfada alt tarafta bulunan ürünlerim kısmında model olarak ne yazdığını söyleyebilirler mi?
testm.png

Merhaba kardeşim, aynı şey benimde başıma geldi. Bende de aynı şekilde "Test Model C " yazısı var. İki gün önce asusu aradım. Bana sistem hatası olduğunu ve düzelttiklerini söylediler. Daha sonra başka bir forumdaki uyarılar sayesinde düzeltme diye bişi olmadığını destek bölümünde hala test cihazı olarak göründüğünü söylediler. Kaldı ki internetten düzeltince bişey olmuyor. Asus yetkilileri çok sayıda şikayet olmasına rağmen hala olayı örtmeye çalışıyor. Gördüğüm kadarıyla ben de dahil olmak üzere birçok telefonda hem Antutu puanı genele göre yüksek çıkıyor hemde pil çok daha çabuk tükeniyor. Bu şikayetleri yaşayanlardan ve bu konu hakkında bilgi sahibi olanlardan mesaj bekliyorum. @İandroid 'e konu için teşekkürler.

Son düzenleme:
Merhaba kardeşim,aynı şey benimde başıma geldi.Bende de aynı şekilde "Test Model C " yazısı var.İki gün önce asusu aradım.Bana sistem hatası olduğunu ve düzelttiklerini söylediler.Daha sonra başka bir forumdaki uyarılar sayesinde düzeltme diye bişi olmadığını destek bölümünde hala test cihazı olarak göründüğünü söylediler. Kaldı ki internetten düzeltince bişey olmuyor.Asus yetkilileri çok sayıda şikayet olmasına rağmen hala olayı örtmeye çalışıyor.Gördüğüm kadarıyla ben de dahil olmak üzere birçok telefonda hem Antutu puanı genele göre yüksek çıkıyor hemde pil çok daha çabuk tükeniyor.Bu şikayetleri yaşayanlardan ve bu konu hakkında bilgi sahibi olanlardan mesaj bekliyorum.İandroid e konu için teşekkürler.
Teşekkür ederim @Yu5uf kardeşim.
@Recep Baltaş abi bu konu hakkında bir bilgin var mı? En çok senin düşünceni merak ediyorum bu konuda.
Asus telefon değişimi gibi bir şeyi kabul ederse değiştirmeli miyiz? Telefonun test modeli olması daha önce kullanılıp test edildiği anlamına mı geliyor? Yardımcı olursanız sevinirim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı