Zenfone 2 mi Galaxy A7 mi ?

Ysfcry

Hectopat
Yer
Istanbul, Turkey
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, yakında bir telefon alacağım ama kararsızım. Zenfone 2'yi istiyorum ancak telefon çok kaba ve Türkiye'ye daha gelmiş değil. Galaxy a7'nin tasarımını çok beğendim. A7 de karar kılarsam haftaya almayı düşünüyorum. Başka telefon önerileri de yapabilirsiniz. 1500 ₺'ye kadar.

Merhaba öncelikle. Ben senin yerinde olsam HTC One E8 alırım bende bu telefonu 1 aya kadar alacağım.
Zenfone 2 yi bekleme derim veya LG G3 de alabilirsin.

G3'de ki ısınma sorunları ve 2k ekranı canımı sıkmıyor değil. Htc E8 olabilir ancak tam istediğim bir telefon değil gibi. Yinede teşekkürler.
G3 kullanıcısı olarak öneririm size, 2K ekranın getirdiği öyle fazla bir dezavantaj yok. Mesela 1080p ekranlı bir telefonun şarjı oyun oynadıktan sonra %85 kalıyorsa G3'ün şarjı %80 kalıyor. Ama o ekranda oyun oynamak, film izlemek çok başka oluyor. Yani öneririm size.

Z3 compact özellikleri güzel ancak ekran boyutu küçük. Ekranı küçük olduğu için her ne kadar 720p sırıtmasa da 1080p olan bir ekran istiyorum daha çok. G3 seçeneklerimin arasında yoktu ama şimdi oda girdi. Ne yapsam bilemedim şuan.

720p, o telefonun asıl numarası zaten. Düşük batarya kapasitesine rağmen, uzun süre kullanım sağlıyor.
Telefon çok zorlanmadığından fazla ısınmıyor. Düşük çözünürlük, aldığın performansı artırıryor.

1500 liraya; Z3 Compact, Htc One E8. Benim önerilerim bunlar.

Samsung'a amiral gemi düzeyindeki telefonları haricinde güvenim yok. Aslına bakarsan, Samsung'a güvenim sadece Note serisinde.

Samsung'u sevmiyorum ancak telefonun tasarımı ve özellikleri üst seviye olmasada hoşuma gitti. Z3 ün ekranının neden öyle olduğunu biliyorum zaten. E8 de pek hoşuma gitmiş değil. İbre Lg'ye kayıyor gibi.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı