Zenfone 2 mobil ağa bağlanmıyor

alleinsein

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Uluslararası İlişkiler Öğrencisi
Bugün normal bir şekilde mobil verimi kullanabiliyorken birkaç saat önce pat diye internet kesildi. Arada sırada böyle şeyler yapıyordu fakat daha sonra kendine geliyordu telefon, fakat bugün öyle olmadı. Önce APN ayarlarını varsayılana çevirdim olmadı, daha sonra APN ayarlarını silip kendim el ile girdim fakat yine olmadı. Erişim noktası olarak "Avea İnternet" seçili olmasına rağmen gözükmüyor. Ve şu anda mobil veriye bağlanamıyorum.

Bu modeli kullanıp daha önce bu sorunu yaşayan veya sorunun çözümünü bilen herhangi biri yardım edebilir mi acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Güvenli mod arkaplanda diğer uygulamaların çalışmasını engellediğinden zararlı vs. gibi durumlarda işlemlerin etkilenmemesini sağlar. Fakat buna rağmen durum aynı ise öncelikle yedeklemenizi yapıp cihazını sıfırlayın. Halen aynı ise de durum donanımsaldır, servis yolu gözükecek.

Güvenli mod arkaplanda diğer uygulamaların çalışmasını engellediğinden zararlı vs. gibi durumlarda işlemlerin etkilenmemesini sağlar. Fakat buna rağmen durum aynı ise öncelikle yedeklemenizi yapıp cihazını sıfırlayın. Halen aynı ise de durum donanımsaldır, servis yolu gözükecek.

Çok teşekkür ederim yardımlarınız için, cihazı şimdi sıfırladım fakat bir değişim yok hala bağlanamıyorum mobil veriye. Dediğiniz gibi donanımsal sanırım sorun. Cihazı çok uzun süredir kullanıyorum, sanırım artık paraya kıyıp yeni bir cihaz alma vakti geldi.

Son olarak 444 1 444'ü arayıp mobil verinin çalışmadığını fakat arama yaptığını belirtin. Onlardan kaynaklı bir ayar sorunu olabilir mi teyit edin.

Fiyatı çok yüksek tutmazsa çevrenizdeki servislere danışıp yaptırabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı