Zenfone 2 vs iPhone 6?

Wolfendq

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yakın zaman telefon alacağım fakat Zenfone 2'yi bekliyordum ama vazgeçtim. Ayda 107 TL taksitle iPhone 6 alacağım. Sizce biraz bekleyip Zenfone 2 mi alayım yoksa bekleyip iPhone 6'nın fiyatı düşünce iPhone 6 mı alayım?

Son düzenleyen: Moderatör:
İkisi arasında seçim yapılması gerekiyorsa iPhone 6 al derim. Fakat gereksiz masrafdan başka bir şey değil. İlla üst seviye telefon alacağım diyorsan iPhone 5s al derim.

Aralarında neredeyse yarı yarıya fiyat farkı var bize burada sormanız gereken hangisini almanız gerektiği değil ihtiyacınızın ne olduğunu söylemeniz bizde buna göre karşılaştırarak bu daha iyi bu daha kötü deriz. Eğer seçim şansınız varsa tabii ki iphone 6 lükse kaçmak sizin bileceğiniz bir olay şuan zenfone 5 bile günümüz şartlarında güncel bir telefon.

Arkadaşlar yakın zaman telefon alacağım fakat Zenfone 2'yi bekliyordum ama vazgeçtim. Ayda 107 TL taksitle iPhone 6 alacağım. Sizce biraz bekleyip Zenfone 2 mi alayım yoksa bekleyip iPhone 6'nın fiyatı düşünce iPhone 6 mı alayım?
Bence iPhone 6 al en az 3 yıl götürür ve kasma, donma vb. olmaz. Benim de sana bir sorum olacaktı. Taksitle nereden 107 liraya alıyorsun ?

3 senelik İphone kullanıcıyım çok basit bir cevabı var. Telefonu sürekli uygulama indiriyorsan, ben güncelleme yaparım gerisi beni ilgilendirmez diyorsan, oyun çok oynuyorsan, iyi bir kamera ve ekran kalitesi istiyorsan İphone al. Ya da benim gibi bana büyük ekran, film, dizi, youtube, twitch, sosyal medya için tarzında işler içinse ve gereksiz masraftan kaçmak istiyorsan Zenfone 2.

Beyler taksitle nasıl alıyorsunuz.

4 yıllık iphone kuklanııuım suan elimde 4 ü var 4 bile bana yetıyor bi ekranı kucuk tek sıkıntı o kasma yok donma az var kamerası iyi saglam telefon ama iphone su yıl en ust duzey telefonu tartısmasız 6+ dir 2 k ekran cozunurlugu var sarj iyi gidiyor arkadasımda 128 gb lisi var em az onu 5 yıl garanti götürür iphone uzun omürlü ama androıd ıkı yıl sonra atarsın çöpe ;)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı