Zenfone 5 kayıt sorunu

JaroxJamaica

Megapat
Makaleler
12
Yer
Balıkesir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İyi forumlar arkadaşlar. Ben pek Android'den anlamıyorum. Benim Z5 telefonum var ve video çekmek istediğim zaman çok yakından video çekiyor. Resim çekerkenki pozisyonuna nasıl getireceğiz? Ayarlardan biraz kurcaladım ama olmadı. Hatta daha kötü oldu. :)

Hocam şöyle söyleyeyim. Video çekerken sanki zoom yapmışım gibi çekiyor. Ayarları sıfırladım fakat sorun düzelmedi. Gerçekten çok berbat video çekiyor. Ne yapabilirim? Pek anlamıyorum da. :)

34:10'dan sonra izlersen, sorunun sende olmadığını anlayacaksın hocam :) Ben de ilk defa öğrendim bunu.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İlginç bir şekilde ben de bu olmuyor. Yani zoom sıkıntısı yok. Güncelleme de yapmamıştım hiç telefona.

İlginç bir şekilde ben de bu olmuyor. Yani zoom sıkıntısı yok. Güncelleme de yapmamıştım hiç telefona.
Android sürümünüz nedir?
Bu arada arkadaşlar farklı kamera programları yüklediğim zaman zoom olayı ortadan kalkıyor ama kayıt yapmaya başladığım zaman kamera çöktü hatası veriyor. Bana önerebileceğiniz bir kamera programı varmı?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı