Zenfone 6 Lollipop Güncellemesi Yaparken Çökme Sorunu

nogitsunee

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar, Technopat youtube'de paylaştığı videodan aldığım yardım ile asusun kendi sitesinden zenfone 6 için çıkarılan 5.0 ww güncellemesini indirdim. Telefonuma bu zip dosyasını attım ve kabloyu çektikten sonra ünlem işareti belirdi. Sistem güncellemesi bulundu ve ben de bu güncellemeyi yaptım. Güncelleme sürdürülürken telefon kapandı bir daha açmaya çalıştığımda 1-2 saniyeliğine usb simgesi çıkıyor ve ardından kayboluyor. Telefon açılmıyor arkadaşlar. Telefonu bilgisayarıam bağladığımda bu usb simgesi hep görülüyor. Ne yapacağımı bilmiyorum. Sayın technopat sakinleri, Recep ve Ali abiden de acil yardım istiyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kardeşim aynısını bende yaşadım. Söyleyeceklerimi yap düzelecektir. Şimdi tamamen kapalı olduğundan emin ol telefonun. Sonra ses açma ile power tuşuna uzun süre bas. Yani karşına fabrika ayarları ekranı gelene kadar bas. Orası gelince,orada ''Recovery'' diye bir seçenek olacak. Onu seçebilmek içinde ses açma ve kapama tuşları ile menüde aşağı inmen lazım. Oranın üstüne gelince power tuşu ile seçiyorsun. Tekrar başlıyor telefon güncelleme devam ediyor. Bende de şu oldu. Güncelleme işlemi sırasında,dondu diye telefonu kapatmaya kalktım. Bende de o USB işareti falan çıktı. Bu adımları uyguladım. Güncelleme ekranına geri dönerek güncellemeyi tamamladım.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı