Zenfone 6 Pil Sorunu

Aynı telefon bende var. Bende de çabuk bitiyor ama ben hiç elimden düşürmüyorum. Sürekli oyun oynuyorum. Ama yakında güncelleme ile çözerler. Bu kadar çabuk bitmesi imkansız.

Zenfone'larda ilk 1 2 hafta pilin oturması gerekiyor. Ben de zf5 kullanıcısıyım ilk 10 günden sonra düzeldi. Ayrıca rootladım ve gereksiz servisleri kapattım. Şuan çok çok memnunum pilinden

Bende g2 aldigimda sarji su gibi gidiyordu 1 2 haftaya düzeldi. Yani dicegim, her telefonda bu tur batarya sorunu bas gösterebilir, 2 hafta bekle.(Bilerek turkce karakter yazmaya ugrasmadim, nasil olsa o kadar ugtasip yazsakda genede ceza aliyoz, bari bu sefer aldigim cezaya degsin, yonetici uğraşsın bu mesaji "düzenlemekle" .)

Bir hafta oldu z 6 alalı. Basit bir oyunda ısınma endişelendirdi. Endişemde haklı miyim diye servise gittim. benden, en az on gün serviste bekleyeceklerini söylediler. Zaten servisin beni dinlemek gibi bir derdi de yoktu. Teleservis asus â hizmet veriyoruz. Bekleyeceksiniz diyerek başından savdı. Bir haftalık olmayan telefonu servislerde gezdirecekseler Asus çözüm bulmalı. Bilgisayar alacaktım askıya aldım. Kendi servisi olmayınca neden ben madur olayim. Asus û ciddi bir kurum olarak bilirdim. Ama değilmiş.
Arkadaşlar sorun güncelleme ile geçiyor mu?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı