Zenfone Vs General Mobile

@haktanycl Bu sizin düşünceniz olabilir fakat sosyaldeki çoğu kişi burada sizin düşüncenizin zıttını ima ediyor. Bencede ZF2 daha iyi bir cihaz, bu donanımsal açıdan, kalite ve görünüş açısından daha iyi bir cihaz, Lütfen sizde aradaki farkları göz önüne alarak düşünün, ama bu yazdıklarım sizin düşüncenize saygı duymuyorum anlamına gelmez. İyi sosyaller
Zenfone donanım olarak güçlü evet ama ben stock arayüz seviyorum. Donanım için alınıyosa Zenfone ama F/P ve arayuz olarak genede 4G. 3 kişiye önerdim aldılar bir kez şikayet eden olmadı. Zenfone arayüzü beni biraz boğuyor açıkçası.

@haktanycl dediğim gibi bu senin düşüncen görüşün ve tarzın dostum, arkadaş önceki konusunda hıza önem verdiği için burdada hızlı bir cihaz almasını tavsiye ediyorum.

Bende GM 4G kullanıyorum ve hiçbir şikayetim yok. GM'den kaçın diyen arkadaşlar 1 ay bu telefonu kullansa düşünceleri değişir bence. Kullanmadan yorum yapanlar var.

@4TRE Sözü üzerime alarak cevap veriyorum. Öncelikle merhaba, telefon hakkındaki düşüncemi zaten önceki yorumlarda belirttim, herkez aynı telefonu sevecek diye birşey yok bunlar zevk ve düşünce konusu. Ha birde telefonu kullanmadığımı nereden biliyorsun. Telefonu bire bir kullanmasamda kuzenimde var ve bol bol inceleme fırsatım oldu. Teşekkürler

@haktanycl dediğim gibi bu senin düşüncen görüşün ve tarzın dostum, arkadaş önceki konusunda hıza önem verdiği için burdada hızlı bir cihaz almasını tavsiye ediyorum.
Bana göre telefonlar stock arayüz olmayınca bir süre sonra şişiyor. ZenUI, Touchwiz, Htc'de Sense arayüzü vardı galiba. Şişiyor bunlar.

@4TRE Sözü üzerime alarak cevap veriyorum. Öncelikle merhaba, telefon hakkındaki düşüncemi zaten önceki yorumlarda belirttim, herkez aynı telefonu sevecek diye birşey yok bunlar zevk ve düşünce konusu. Ha birde telefonu kullanmadığımı nereden biliyorsun. Telefonu bire bir kullanmasamda kuzenimde var ve bol bol inceleme fırsatım oldu. Teşekkürler
Yorumun için teşekkürler. Ancak bol bol inceleme yaptığın telefon için neden ''Koşarak uzaklaşın.'' diyorsun. Beğenmediğin veya kötü bulduğun yönlerini / özelliklerini yazman konuyu açan için daha yararlı olur. Çok önyargılı olmayın.

Yorumun için teşekkürler. Ancak bol bol inceleme yaptığın telefon için neden ''Koşarak uzaklaşın.'' diyorsun. Beğenmediğin veya kötü bulduğun yönlerini / özelliklerini yazman konuyu açan için daha yararlı olur. Çok önyargılı olmayın.
Ne demek herzaman. "Koşarak uzaklaşın" dememin sebebi telefonun performansından dolayı, telefon kötü olmayabilir ama iyide değil yani. İyi ve kötü yanlarını uzun uzun yazmama gerek yok, internete zaten bu konular hakkında bir çok bilgi mevcut. Ayrıca şimdi burda kalkıp kağıt üzerinde yazan bilgileri söylememe gerek yok. İllaki bir şey söyleyeyim diyorsan, hız ve kalite olarak zenfone 2 nin daha iyi olduğunu söylerim. Ama bu konu zevk konusu. İyi sosyaller

Arkadaşlar tamam yorumlar için sag olun.
G4 32 Gb indirimdeymiş aldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı