Zil sesi önerisi

Ben Black Sails' in opening sequenceını kullanıyorum. Alarm veya telefon çalınca o melodiyle gaza geliyor insan.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

:D
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu şarkıyı koyduktan sonra gece telefon çalarsa olacaklardan ben sorumlu değilim. :D :D :D

O siteden bak güzel zil sesleri var. :)
Buna da bak güzelmiş.

Zil Sesleri > Zobi dobi | Mobiletişim

Bunu koyuyorum. Herkes paylaşıma devam edebilir. Zil sesi arayanlar içinde faydalı olur hem. :)

Arkadaşlar konuyu hortlatmış olacağım ama Youtubeden baslı şarkılar önerebilir misiniz zil sesi için? Güzel olması önemli, yani çaldığında kulağa güzel gelmeli. :D Birde şu videonun 16.saniyesindeki şarkının adını söylerseniz sevirim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı