Zio Fabric oyuncu koltuğu

Konuyu güzel özetlemişsiniz. 3-4 tane yerli mobilya firması oldukça agresif bir satış stratejisi yürütüyor ancak hiçbirinin kalite kontrol aşaması yok. Bundan dolayı karışık kullanıcı deneyimleri ortaya çıkmış. Sponsorluk ve internet sitesindeki satın alınmış yorumlarla (ürün kutusunun içinden "sitemizde olumlu yorum yapıp fotoğraf atarsan 200 TL iade ediyoruz" yazan bir kağıt çıkıyor) bunu da görmemeniz sağlanıyor.

Yani bu firmalar kalite kontrolünü agresif reklama kendini kaptırıp ürünlere rağbet eden arkadaşlara yaptırıyorlar. Bu olumsuz geri dönüşlerinizi dikkate alıp üste bir de size para ödemeleri lazım ürünlerdeki hataları tespit ettiğiniz için gördüğüm kadarıyla.​

Valla ben kendilerine bir şans vermek istedim fakat benim tüm hevesimi aldı ZIO Gaming firması. Kendileri sanırsam Bürocci ile çalışıyor çünkü ZIO Gaming'in kendi sitesinden aldığım koltuk henüz kargolanmadan iade etmek istediğimde kabul edilmedi ve aynı kural Bürocci'de de mevcut. Zorla ürünü tarafıma gönderip iade etmek istediğimde kargo parasını (1000₺) kesip parayı eksik iade gönderdiler ve gönderen Bürocci'ydi.

Yani bu firmalar bir şekilde birbirinden haberdar hepsi aynı b*kun laciverti.

satici taraf (01.01.2024 tarihinde aksi yonde bir duzenleme yururluge girecek) iade durumunda kargo masraflarini karsilamakla yukumlu. bana kalirsa e-devletten thh'ye basvuru yapin o konuda evraklari yukleyip.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…