Zio Fabric vs Hawk Future

yigitrocks

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
İkisi arasında kaldım. Piyasadaki en kaliteli 2 koltuk bunlar sanırım araştırdığım kadarıyla. xDrive Altay da vardı ama hiçbir yerde stok yok diye eledim onu. Bu iki koltuk arasında kaldım. Bayağı. Benim için rahatlık çok önemli. Future biraz daha ince geldi Fabric'in de süngeri kaç DNS bilgisi yok sordum WP hatlarına cevap bekliyorum. Bu iki modeli de deneyimlemiş, daha önce ikisi arasında kalmış veya bu fiyatlarda farklı bir önerisi olan var mı?

MG_3594-1.jpg

1672591714651.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben 3,5 senedir xDrive sancak kullanıyorum ama deri olan. Ne deride aşınma var ne de koltukta sorun. Ürün 2. yılının sonuna gelirken garanti bitmeden amortisörde sorun çıktı. Oturunca 1-2cm aşağı çöküyordu. xDrive'a mail attım ve ücretsiz yeni amortisör yolladılar. 1.5 senedir de yeni amortisörle sorunsuz kullanıyorum.

Ben 3,5 senedir xDrive sancak kullanıyorum ama deri olan. Ne deride aşınma var ne de koltukta sorun. Ürün 2. yılının sonuna gelirken garanti bitmeden amortisörde sorun çıktı. Oturunca 1-2cm aşağı çöküyordu. xDrive'a mail attım ve ücretsiz yeni amortisör yolladılar. 1.5 senedir de yeni amortisörle sorunsuz kullanıyorum.
Deri koltuk istemiyorum hocam kumaş olması lazım.

Öğrendiğim kadariyla Future 60 Zio 65DNS sünger kullanıyor. Ek olarak Zio'ya 5cm visco sünger eklemesi yapabiliyoruz hatta 10cm olur mu diye sordum teknik ekipten bilgi alip dönüş yapicaklar. Hawk ise kac cm visco sünger kullandiklarini söylemiyor cok sacma bir sekilde. Büyük ihtimal Zio alıcam.

Kanka ben deneyimlemedim ama inan ders çalışmadığım kadar araştırdım ve ondan iyisi olmadığına karar verdim :D 4.500 civarlrındaydı şu an 6K olmuş. Net onu alacağım kafasındaydım, 6K şu an fazla geliyor bilmiyorum ne yapacağım. Yazık günah ya bu kadar zam yapılması 3 günde 1.5k zam gelmiş.

Kanka ben deneyimlemedim ama inan ders çalışmadığım kadar araştırdım ve ondan iyisi olmadığına karar verdim :D 4.500 civarlrındaydı şu an 6K olmuş. Net onu alacağım kafasındaydım, 6K şu an fazla geliyor bilmiyorum ne yapacağım. Yazık günah ya bu kadar zam yapılması 3 günde 1.5k zam gelmiş.
Hangisinden bahsediyorsun kanka?

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı