Zio fabric vs xDrive

Hangi modellere bakmaliyim veya onerebileceginiz bir urun varmidir?
Şahsen şuan bende koltuk arayışı içerisindeyim. Yurt dışarısında oyuncu koltuğu satışı yapan Secretlab adında bir firma var ve çok kaliteli oyuncu koltuğu satıyorlar. Maalesef ki ürünleri Türkiye'ye ihraç edilmiyor. Örnek ürünleri;

Secretlab markasının kullandığı mekanizmaya sahip ve görünüşü de güzel olan bir ürün buldum. HAWK markasına ait ve ürün şu şekilde;

Koltuğu test etme şansım olacak mı bilmiyorum ancak firma ile görüşüp test etmek ve beğenirsem satın almak istiyorum.

Sahte/Spam Yorum
Eğer maddi olarak sıkıntınız yok ise XDrive'ın yeni çıkardığı fizyoterapist onaylı ürünleri var, onlara bakabilirsin.
Ben kullanıyorum, bir sorun yaşamadım. Üründen de firmadan da memnunum ama test ederek alman her zaman daha iyi olacaktır senin için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Calitte oyuncu koltuğu almanızı tercih ederim. Çünkü maalesef sünger çökme sıkıntısı oluyor ilerleyen ay veya yıllarda. Bizzat çok araştıran biri olarak hem sırt hem oturak kısmına Dökme sünger kullanan tek marka Calitte. Samurai Kumaş modelini aldım ben. Memnun kaldım. Profesyonel bir oyuncu koltuğu arıyorsanız Calitte alın derim. Ama uygun fiyatlı bir müddet sizi idare etmesi yeterliyse bu markalara bakmanız yeterli. Tüm aksamlarının metal olmasına da dikkat edin. Önerilen ürünlerin çoğu metal görünümlü plastik ayakmış, mağazalarına gidince anladım. Yani 85-90 kg aralığını anca taşır. İlerde sıkıntı yaşatır. O yüzden ben alırken çok fazla araştırdım.
Şu anlık sıkıntı yok memnunum. Alacak arkadaşlara tavsiye edilir.

NOT: Ürünün bel yastığı mevcut arkadaşlar ama yastıksız daha rahat ettiğim için fotoğrafta yastık yok. Linkini bırakıyorum isteyen buradan baksın.

Samurai Koltuğum.JPG

Zio adlı markayı hiç duymadım ben hocam o yuzden bir şey diyemiyorum. Ben calitte aldim cok memnunum ozellikle kumaş modelini tercih ettim super bir şey. Genelde LoL oynuyorum 7-8 saat ve ne bel agrim var ne de terleme. Size tavsiyem Calitte olurdu. Sporte modeli bayağı buyuk taht gibi bir şey yaylanma modu da sorunsuz calisiyor salincak gibi 😂 sorunuz olursa cevaplarim Hepsiburada'dan aldim ben 3000 civarına Samurai modeli de vardi kumas o da cok iyi ama Sporte daha buyuk. 190 boyum o yuzden buyuk olani aldim ben hocam. Yetkili destek ekibi bayağı iyi Instagram direkt donuyorlar ilgili bir ekibi var bakalim ileriki tarihlerde ekleme yaparim.

Link: Sporte SRT Kumaş Oyuncu Koltuğu | Calitte Oyuncu Koltukları

Not: Ben Hepsiburada platformundan aldım o platformlarda ürün daha uygun bilginiz olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kusura bakmayın arkadaşlar, yazamadım uzun süredir. Zio fabrik almıştım ve uzun süre deneme fırsatım oldu ve memnun kalmadığım özellikleri yazayım. Kozmetik olanlar hariç her şeyi en yüksek seçerek almıştım. 4D kolçak seçmiş olmama rağmen, kolçakların koluma değen kısımları sert değil. Gevşekler ve dirseğimi oynattığımda oynuyorlar bu beni çok rahatsız etti. Onun haricinde mekanizma olarak da en pahalısını seçmiştim ve yarasa mekanizma almıştım ve rocking chair özelliğini kitlememe rağmen bir miktar rocking chair yapmaya devam ediyor ve bu benim çok canımı sıktı. Koltuğun sırt kısımını ayarlayan mekanizmada boşluk olduğu ve tık tık diye atma yaptığı için koltuğu arabayla götürdüm ve o zaman bu rocking chair özelliğini kitlememe rağmen sabit durmuyor bir miktar oynuyor hala dedim ve mekanizma kaynaklı olduğunu ve eğer sabit olmasını istiyorsam sabit mekanizmalardan seçmem gerektiğini söylediler. Bu konuda emin olamadım eğer rocking chair özelliği olan bir arkadaş varsa yazarsa sevinirim. Ona göre referans gösterip gidip değiştireceğim. Bana sanki değiştirmemek için öyle dedi gibi geldi. Onun haricinde koltuğun kendisi kozmetik olarak çok güzel. İlk aldığım zamanlarda biraz sert gelmişti çünkü ben dümdüz plastik sandalyeye yumuşak yastık koyup bilgisayar kullanıyordum. Ama alıştım ve şu an gayet güzel. Kafa yastığı kullanımına hala alışamadım arada bir çıkarıyorum daha rahat hissediyorum. Bazen de takınca daha rahat hissediyorum. Bel yastığı da keza aynı şekilde alışamadığım şeylerden biri. Bazı arkadaşlar çıkarıp kullanıyorlar ben de çıkarıp deneyebilirim bi aslında.

Şahsen şu an bende koltuk arayışı içerisindeyim. Yurt dışarısında oyuncu koltuğu satışı yapan secretlab adında bir firma var ve çok kaliteli oyuncu koltuğu satıyorlar. Maalesef ki ürünleri Türkiye'ye ihraç edilmiyor. Örnek ürünleri;

Secretlab markasının kullandığı mekanizmaya sahip ve görünüşü de güzel olan bir ürün buldum. Hawk markasına ait ve ürün şu şekilde;

Koltuğu test etme şansım olacak mı bilmiyorum ancak firma ile görüşüp test etmek ve beğenirsem satın almak istiyorum.

Hocam hangi koltuğu tercih ettiniz

Future coal kumaş oyuncu koltuğu aldınız mı?

Calitte oyuncu koltuğu almanızı tercih ederim. Çünkü maalesef sünger çökme sıkıntısı oluyor ilerleyen ay veya yıllarda. Bizzat çok araştıran biri olarak hem sırt hem oturak kısmına Dökme sünger kullanan tek marka Calitte. Samurai Kumaş modelini aldım ben. Memnun kaldım. Profesyonel bir oyuncu koltuğu arıyorsanız Calitte alın derim. Ama uygun fiyatlı bir müddet sizi idare etmesi yeterliyse bu markalara bakmanız yeterli. Tüm aksamlarının metal olmasına da dikkat edin. Önerilen ürünlerin çoğu metal görünümlü plastik ayakmış, mağazalarına gidince anladım. Yani 85-90 kg aralığını anca taşır. İlerde sıkıntı yaşatır. O yüzden ben alırken çok fazla araştırdım.
Şu anlık sıkıntı yok memnunum. Alacak arkadaşlara tavsiye edilir.

NOT: Ürünün bel yastığı mevcut arkadaşlar ama yastıksız daha rahat ettiğim için fotoğrafta yastık yok. Linkini bırakıyorum isteyen buradan baksın.

Eki Görüntüle 1383716
Hocam bende calitte ürünlerine bakıyorum. Aldığınız üründen hala memnun musunuz?

Hocam hangi koltuğu tercih ettiniz

Future coal kumaş oyuncu koltuğu aldınız mı?
Future Coal Kumaş Oyuncu Koltuğu ürününü satın aldım ancak konforu beklediğim gibi değildi. Üründe eğim olması gerekçesiyle onarım talebinde bulundum ve ürüne bakım ve onarım yapıldı.

Ürün tarafıma gönderildiğinde ise amortisör kısmını kargoya vermeyi unutmuşlar. Durumu belirttiğimde ürünün gönderimini sağladılar ancak gelen amortisörün boyu bir öncekine göre kısaydı.

Durumu firmaya belirttiğimde ise uzunca bir süre geri yanıt alamadığım için THH'ye başvurarak iade talebinde bulundum.

Yeni konular

Geri
Yukarı