Zio Gaming Fabric Kumaş Müşteri Memnuniyetsizliği

EwigeLiebe

Kilopat
Daha fazla  
Bu konuyu diğer insanlar da deneyimimden faydalansın diye açıyorum. Umuyorum ki bu ve benzeri firmalar yerin dibine girer. Yayıncılara reklam parası bayılıp, 0 müşteri memnuniyeti ile yollarına devam etsinler bakalım. Şikayetvar.com üzerinde yapmış olduğum detaylı yazıyı okursanız, markanın yanından bile geçmeyeceğiniz aşikar.

Ben sorun yaşadığımda çok yardımcı olmuşlardı açıkçası. Size böyle denk gelmiş olabilir mi? Discord sunucularına yazmayı deneyin, başka bir çalışan belki probleme çözüm bulur.

Discord sunucularındaki mesajlarınızı okudum şimdi, umarım sorununuza çözüm bulurlar hocam. THH'ye başvurun isterseniz.

Her heveslendiğim üründe şunu yaşıyorum. O kadar kötü yorumlar görüyorum ki her marka ve model için. İyi de bir para vereceğiz sonuçta hangisini alacağımı bilemiyorum.

Her heveslendiğim üründe şunu yaşıyorum. O kadar kötü yorumlar görüyorum ki her marka ve model için. İyi de bir para vereceğiz sonuçta hangisini alacağımı bilemiyorum.
Her markanın kötü yorumu var. Zio için ben sorun yaşamadım mesela. Yaşayan da var yaşamayan da. XDrive markasında da sorun yaşayan çok yaşamayan da. Exvega markasında da öyle.

Yeni konular

Geri
Yukarı