Zio koltuk alınır mı?

kepenss

Hectopat
Daha fazla  
1700557991312.png

Zio koltuk almayı düşünüyorum ama o kadar para vermeye değer mi emin olamıyorum.
Daha farklı bir önerisi olan var mı?
Koltuğun yanında monitör de alacağım. XPrime, xDrive falan baktım ama emin olamıyorum.
Hawk Fab nedense hoşuma gitmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Alınır alınmaz olur mu hiç. On numara kaliteli ve aşırı rahat koltukları ben de kullanıyorum öneririm. Harcadığın paraya değer dost.
Ek olarak neden XPrime seçmediğini sorabilir miyim herhalde emin olamıyorum demişsin de. Yani bir kusuru falan mı sana göre veya hiç test ettin mi ?

Alınır alınmaz olur mu hiç. On numara kaliteli ve aşırı rahat koltukları ben de kullanıyorum öneririm. Harcadığın paraya değer dost.
Ek olarak neden XPrime seçmediğini sorabilir miyim herhalde emin olamıyorum demişsin de. Yani bir kusuru falan mı sana göre veya hiç test ettin mi ?
Yok hiç test etmedim. Sadece onlara karşı önyargılıyım bir fikrim yok ^^

XPrime da güzel bir marka yani rahatlık kişiden kişiye değişebilir ama hem Zio hem de XPrime`a vereceğin para boşa gitmez emin ol dost. Ama benim tavsiyem kullandığım için Zio olur tabii sana kalmış en son.

Hocam selam, zio güzel bir koltuk markası ancak ergonomi ve müşteri hizmetleri yönünde zaman zaman memnuniyetsizlikler duyuyorum. xprime'a bulaşma.

xPrime ile xDrive karistirilmasin, aralarinda daglar kadar kalite farki vardir cunku. xPrime koltuklarinda tahta iskelet kullanirken xDrive celik kullaniyor.

Soruya gelirsem deger. Diger koltuklar da hemen hemen ayni fiyatlarda zaten. Olmadi Amazon'dan 5000 TL'ye xDrive Hira alirsiniz.

xPrime ile xDrive karistirilmasin, aralarinda daglar kadar kalite farki vardir cunku. xPrime koltuklarinda tahta iskelet kullanirken xDrive celik kullaniyor.

Soruya gelirsem deger. Diger koltuklar da hemen hemen ayni fiyatlarda zaten.

Hocam tam çelik iskelet sadece exvega'da var. xDrive çin iskeleti kullanıyor, modelden modele ne çıkacağı hiç belli olmaz :)

Yeni konular

Geri
Yukarı