Zio Venom vs Valor

Bütçe
6k- 7k

Mylanth

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba dostlar, öncelikler herkese iyi günler/ akşamlar dilerim. Yaklaşık 6-7k aralığında bir koltuk almak istiyorum. Genelde üzerinde aralıklı kalksam bile yaklaşık günde 10 saat civarı geçiriyorum. Valor ve Venom dışında da önerilerinize açığım. Ben şöyle ufak çaplı bir araştırdım bunları bulabildim kendime uygun. Deneme fırsatım olmadı ama kullanan arkadaşlar varsa yorumlarını rica ediyorum. Venom hakkında çok yorum gördüm ama valor hakkında pek bulamadım. Sanırım biraz daha geniş ve minderleri mıknatıslı hali. Dediğim gibi bu ürünler ya da başka ürünler hakkında fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim. İyi sosyaller.

8000 liraya HP Omen alınabilir.

8000 liraya HP Omen alınabilir.
onu 7.500 TL civarına da görüdm gece de kollarında kilit vs yok diyordu yorumda biraz kuvvetle ileri geri hareket ediyor gibisinden. Ben de genelde kollardan destek alıp ileri geri hareket ederim ondan yanaşmadım pek. Birde suni deri olması var tabii.

Hocam ben kendi yerinde denedim valor bana rahat gelmedi. Venom'un sırt kısmı eğimli olduğu için sırtı iyi destekliyor ama valorda sırt kısmı düz, yük belime biniyordu. Kendi mağazasına iki defa gittim tekrar karşılaştırıyım diye yine Venom bana çok daha rahat geldi. Bende zio Venom'u aldım. Bayramı saymazsak şu an 15. gün oldu elime ulaşmadı daha. İstanbul, İzmir ve Kayseri'de yerleri var, eğer ilinizde varsa denemenizi tavsiye ederim. Bana rahat gelmeyen valor belki size rahat gelir veya Venom size rahatsız gelir, vücut şeklinize yapınıza bağlı.

Hocam ben kendi yerinde denedim valor bana rahat gelmedi. Venom'un sırt kısmı eğimli olduğu için sırtı iyi destekliyor ama valorda sırt kısmı düz, yük belime biniyordu. Kendi mağazasına iki defa gittim tekrar karşılaştırıyım diye yine Venom bana çok daha rahat geldi. Bende zio Venom'u aldım. Bayramı saymazsak şu an 15. gün oldu elime ulaşmadı daha. İstanbul, İzmir ve Kayseri'de yerleri var, eğer ilinizde varsa denemenizi tavsiye ederim. Bana rahat gelmeyen valor belki size rahat gelir veya Venom size rahatsız gelir, vücut şeklinize yapınıza bağlı.
Evet doğru söylüyorsunuz olmadı işlerim bitip İstanbul'a döndüğümde bakayım. Fiyatların artmasından endişeleniyorum bir taraftan da açık konuşmak gerekirse ondan yorum soruyorum. Teşekkür ederim bilgilendirmeniz için

Evet doğru söylüyorsunuz olmadı işlerim bitip İstanbul'a döndüğümde bakayım. Fiyatların artmasından endişeleniyorum bir taraftan da açık konuşmak gerekirse ondan yorum soruyorum. Teşekkür ederim bilgilendirmeniz için
Alırsanız yüzde 10 indirim kuponu kullanmayı unutmayın. Bir de visco hafızalı süngeri mutlaka ekleyin bence. Zam konusunda haklısınız, diğer firmalar büyük zam yaptı. Zio, benim aldığım tarihten sonra 200tl zam yaptı sadece.

Alırsanız yüzde 10 indirim kuponu kullanmayı unutmayın. Bir de visco hafızalı süngeri mutlaka ekleyin bence. Zam konusunda haklısınız, diğer firmalar büyük zam yaptı. Zio, benim aldığım tarihten sonra 200tl zam yaptı sadece.
Ekliyorum yoksa zaten Zio'ya da gitmeyecektim baya bir indirim sayılır yine de. Valor ve Venom'a aynı şeyleri ekleyince genelde Valor daha ucuza çıkıyor genel paketinde 4D kol falan var diye muhtemelen ama dediğinizi göz önüne alacağım sırt konusunda

Yeni konular

Geri
Yukarı