Zio vs xDrive

Calitte Marka kullanıyorum ve tavsiye ediyorum. Bu iki model için düşünürsek kesinlikle xDrive önermem. Yıllarca araştırıp almam sonucu bilgilerimin emin olmasına dayanarak söylüyorum, calitte sünger olarak normal sünger yerine dökme sünger kullanan nadir markalardan. Öncelikle xDrive markası aldım yapılan reklamlara dayanarak ama kilolu olmadığım halde çökme yaşadı ve süngeri gitgide göçtü. Calitte hala taş gibi duruyor. Ben Samurai modelini aldım. Kumaşını tercih ettim. Deri belki yazın terleme yapar diye korktum. Kurulumu 15 dakika civarı sürdü. Deri alanlar ve ya isteyenler için öneride bulunamam çünkü ben kumaş tercih ettim. Kumaş kalitesi olarak diğer markalara göre farkının silinebilir olması olduğunu düşünüyorum ve oturduğunuz an çok hoş bir yumuşaklık hissediyorsunuz. 😌

Bel fıtığı olan biri olarak işimden de kaynaklı uzun süreli PC başında hayatım geçiyor.. Bu sebeple uzun araştırmalar sonucu aldığım Samurai Modeli koltuğumdan çok memnun kaldım.

Ürün özelliği olarak tüm aksamlarının metal olmasına çok özen verin. Çünkü plastik görünümlü metal ayak kullanan markalar var az kalsın yanılıp alıyordum. Tüm aksamların metal olması güven veriyor.

Ürün kolları ileri geri, yukarı aşağı olarak hareket ediyor. Bana fazla bile çünkü kol ayarını masama göre ayarladım bir daha hiç kullanmadım bile.

Bu arada koltuk yatak gibi yatıyor. Bazen pc başında 12 saat oturmak durumunda kaldığımda yatırıp şekerliyorum. 😁

Ürün bel yastığı ile geliyor ama ben yastıksız daha rahat ettim. İhtiyaç duymadım, gerçekten ergonomik sistem ile tasarlandığına ben ve bel fıtığım onay veriyoruz. 😁

Dosya Ekleri

• Samurai Koltuğum.JPG
    Samurai Koltuğum.JPG
    77,5 KB · Görüntüleme: 182

Yeni konular

Geri
Yukarı