Zıplayıver Çekirgem ilk Android Oyunum

dewilhors

Decapat
tanıtım.png

Merhaba arkadaşlar, bugün sizlere yapımını yeni bitirdiğim ilk android oyunumu tanıtmak istiyorum daha çok genç kitleye hitap etse de 7'den 70'e herkesin severek oynayacağından eminim.

Oyunun amacı karşımıza çıkan engellerden zıplayarak kaçmak ve ödülleri toplamaktan ibaret aynı zamanda tecrübe puanı kazandıkça karakterimiz seviye atlıyor ve yeni bir rütbe kazanıyor. Oyunda Liderlik Sistemi ve Başarımlar da bulunmakta.
Ayrıca oyunu dilerseniz Türkçe, İngilizce ve Almanca dilleriyle de oynayabilirsiniz.
Toplamda 8 adet rütbe bulunmakta ve her seviye atladığımızda rütbemiz de artmış oluyor.

Oyundaki Rütbe İsimleri:
  • Seviye 1 "Yavru Çekirge"
  • Seviye 2 "Çaylak Çekirge"
  • Seviye 3 "Çalışkan Çekirge"
  • Seviye 4 "vazgeçmeyen Çekirge"
  • Seviye 5 "Savaşçı Çekirge"
  • Seviye 6 "Bilge Çekirge"
  • Seviye 7 "Efsane Çekirge"
  • Seviye 8 "Elit Usta Çekirge"

rütbeler.png
levelup.JPG

Oyunu sevdiyseniz ve denemek isterseniz Play Store Linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cekirge.guki

Tebrikler. Basarilar.
Traffic Racer kadar basarili olursunuz umarim.
Desteğiniz için çok teşekkür ederim. Umarım emeğimin karşılığını alırım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bunu dinleyerek oynadım.
İzban'da oynarım artık :LOL:

İlerleyen zamanlarda arka plan müziği olarak bunu koyarım. İnşallah telif yemez :ROFL:.

Gerçekten başarılı. Sesler ve grafikler gerçekten şirin ama oyun biraz kolay gibi umarım oyuna karakter özelleştirme tarzı birşeyler eklersin. Çekirgeye şirin bir şapka güzel olurdu.

İsmini ingilizce yapsaydın daha çok kitle toplardın.

Oyunun esprisi Türkçe'sinde olduğu için değiştirmek istemedim :kıkırda:.
Gerçekten başarılı. Sesler ve grafikler gerçekten şirin ama oyun biraz kolay gibi umarım oyuna karakter özelleştirme tarzı birşeyler eklersin. Çekirgeye şirin bir şapka güzel olurdu.

İlerleyen süreçte Çekir Para ve Envanter sistemi eklemeyi planlıyorum hatta bazı şapka ve pelerin modelleri arşivimde duruyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı