Ziraat bank kart günlük harcama limiti

BaltazarAli

Hectopat
İtopyadan 6BIn TL değerinde bir PC satın alacağım ziraat hesabımda para bulunuyor, genç kart ve normal bir bank kartım var ziraat, her iki kartı da denedim ikisi de satın alımı tamamlamadı öğrendim ki günlük harcama limiti 3000TL imiş, bu limiti yükseltmenin bir yolu yok dediler müşteri hizmetlerinde. Satın alımı yapabileceğim fikri olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
İtopyadan 6BIn TL değerinde bir PC satın alacağım ziraat hesabımda para bulunuyor, genç kart ve normal bir bank kartım var ziraat, her iki kartı da denedim ikisi de satın alımı tamamlamadı öğrendim ki günlük harcama limiti 3000TL imiş, bu limiti yükseltmenin bir yolu yok dediler müşteri hizmetlerinde. Satın alımı yapabileceğim fikri olan var mı?
EFT veya havale ile ödeme seçeneği olması lazım. O şekilde ancak alabilirsin.

İstanbulda yaşamıyorum, havale/EFT ile satın alacağım havale/EFT seçeneklerinde ziraat bank yok her hangi bir bankayı seçip yapabilirim değil mi EFT ile?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı