Ziraat Bankası 18 yaş altı için kart ve hesap açma

Lixs

Hectopat
Ziraat bankasında kendi ad soyadıma kendi üzerime olacak şekilde hesap açtırmak istiyorum. (mobil bankacılığı ve internet bankacılığını kullanmak için)
Nasıl yaptırabilirim? Bayisi üzerinden kendi ad soyadıma açarlar mı?
Abim veya herhangi bir velimle gitsem olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
velin ile girip açabilirsin

18 yaşına kadar veli onalı hesap gibi bir şey oluyor para yatırıp çekerken velin olarak kayıtlı kişiyle gidiyorsun 18 yaşından sonra direkt senin hesabın oluyor.

Ziraat bankasında kendi ad soyadıma kendi üzerime olacak şekilde hesap açtırmak istiyorum. (mobil bankacılığı ve internet bankacılığını kullanmak için)
Nasıl yaptırabilirim? Bayisi üzerinden kendi ad soyadıma açarlar mı?
Abim veya herhangi bir velimle gitsem olur mu?
Velin ile gidersen hemen açabilirsin. Sanırım birinci derece yakının gidebiliyor yani abinle gitsen olabilir. Ama yinede arayıp öğrenmen lazım belki sadece anne-baba isterler. İş bankasından açmanı tavsiye ederim.

Hesabın olduktan sonra bankacılık uygulamasına girebiliyorsun ama oradan para atma işi falan nasıl oluyor bilmiyorum.

Velin ile gidersen hemen açabilirsin. Sanırım birinci derece yakının gidebiliyor yani abinle gitsen olabilir. Ama yine de arayıp öğrenmen lazım belki sadece anne-baba isterler. İş Bankası'ndan açmanı tavsiye ederim.

Anne ya da babası olması gerek bende dedemle gidince olmamıştı tabii yıllar geçti belki değişmiştir sistem.

Hesabın olduktan sonra bankacılık uygulamasına girebiliyorsun ama oradan para atma işi falan nasıl oluyor bilmiyorum.

Anne ya da babası olması gerek bende dedemle gidince olmamıştı tabii yıllar geçti belki değişmiştir sistem.
Arkadaşım vakıfbankda yatırım falan yapabiliyor hisse senetlerine havale eft yapabiliyor parasını rahatça yönetebiliyor bende bu tarz şeyleri rahatlıkla yapmak istiyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı