Ziraat Bankası 18 yaş altı kart ile havale yapılabilir mi?

Efe684

Hectopat
Merhaba 18 yaşaltındayım(15) Ziraat Bankası kartı alacağım. Velim ile şubeye gitmeyi planlıyorum, havale yapabiliyor muyum kart ile? Kart isme özel mi? Kendi IBAN'ım olacak mı? Sanal kart vb tehlikeli sitelerde alışveriş için yapabileceğim bir kart açabilecek miyim uygulamadan? Bir de ziraat genç kart diye internete aratınca renkli değişik bir kart çıkıyor o nu mu yollayacaklar isim vb yazacak mı kartta? Bir bilginiz varsa benimle paylaşırsanız sevinirim.

Hayır havale yapamazsın, Ziraat bankası 18 yaş altı en berbat banka. Uygulamaya girince havale seçeneği yok bile.

Adın yazacak, IBAN'ın olacak. Başkaları sana para gönderebilir ancak sen sadece bankamatiklerden para çekebilirsin ve normal alışveriş yapabilirsin. Başkalarına internet üzerinden para gönderemezsin.

Adın yazacak, IBAN'ın olacak. Başkaları sana para gönderebilir ancak sen sadece bankamatiklerden para çekebilirsin ve normal alışveriş yapabilirsin. Başkalarına internet üzerinden para gönderemezsin.

Velimle gitmemiz mi lazım şubeye aramakla olmuyor mu ben aradım sesli yanıt sistemini ziraatin genç hesap oluşturma dedim operatöre bağlıyacağım dedi büyük ihtimalle olmuyordur da bilmiyorum iş saatleri sıkıntı. Bir de şubeye gitsek belge falan lazımmı orada ne istiyorlar kimlik vb neler almam gerek yanıma öğrenci belgesi vs öğrenci belgesi zaten alamam da okullarda kapandı çünkü.

Git garantiden aç kardeşim. Her şey var onda.
garanti uzak bide garanti kullanan yok aramızda

Bana da bu karttan mı yollayacaklar bir bilginiz var mıdır?

Dosya Ekleri

• card-front.png
    card-front.png
    169,6 KB · Görüntüleme: 71

Yeni konular

Geri
Yukarı