Ziraat Bankası alışveriş sonrası bakiye azalmıyor

Sanal banka kartı. Gerçekten bir şey olduğu yok. İşlem limitini 1 TL yaptım, 4000 TL'lik alışverişi onayladı. Hesabımda veya kart harcamalarında bir şey görünmüyor. Mağaza da işleme aldı.

@AYDNd

Göreceğiz. :)

Uygulamaya giriş ve çıkış yap bazen bu şekilde yapmadan işlem gözükmeye biliyor. Aklıma gelen kredi kartı özelliği olan banka kartın olması ve banka sana haber vermeden limit artırmış olması, sistem de harcama limitinin bir hata sonucu olması gerekenden daha fazla gözükmesi, eklimit üzerinen harcama yapması gibi şeyler geliyor. Bu hafta içi borsa kısmı da gidikti birçok şirketin. Halka arz olunca her şeye yetişemediler. Sistem kaldırmadı. Bu arada başka banka kartı, burs vs yatan başka hesap ya da ek limitten de gidiyor olabilir.

Bak bunda da sıkıntı olabilir. Almışsın gibi sanırsın ama bakiyeniz onaylanmadı diye ürünü göndermezler. POS vs sıkıntısı olabilir N11'in. O değil de hazır limit açılmışken tüm Sosyal'e birertane lahmacun ve abine yani bana bir Lamborghini alaydın.

Son düzenleme:
@AYDNd Ya 2 saat boyunca harcama yapınca kartı kapatmışlar. Site de sorgulamadan kabul edip duruyor ödemeleri. Kartın açılması için 1 hafta beklemem lazımmış, Site ödeme yöntemini güncelletmiyor.

Son yaptığım onlarca alışverişi şimdi yeni açtığım sanal kartla tekrar yapmam lazım. 😡

@AYDNd Ya 2 saat boyunca harcama yapınca kartı kapatmışlar. Site de sorgulamadan kabul edip duruyor ödemeleri. Kartın açılması için 1 hafta beklemem lazımmış, Site ödeme yöntemini güncelletmiyor.

Son yaptığım onlarca alışverişi şimdi yeni açtığım sanal kartla tekrar yapmam lazım. 😡

Tüh gitti Lahmacunlar. Neyse senin kartı elegeçirmişler sanmışlardır. Ama olay çok saçmaymıs bu şekilde bir iki alışverişten sonra direkt telefon ile ya da mesajla uyarmaları lazımdı. Fakat tek aklıma gelen N11 parayı sonradan çekerim mantığıyla çalışıp para çekmediğinden topluca gitti sanırım ürün bedelleri tabii banka da ne oluyor deyip kartı kapadı.

İstanbul'da aralarında kebapçı, künefeci, dolmuşçu ve lastikçi gibi meslekler yapan esnafların bulunduğu bir grup, özel bir bankanın açığını keşfederek bankayı 102 milyon dolar dolandırdı. Haberi okuyunca senin durum geldi aklıma.🤣

Son düzenleme:
İstanbul'da aralarında kebapçı, künefeci, dolmuşçu ve lastikçi gibi meslekler yapan esnafların bulunduğu bir grup, özel bir bankanın açığını keşfederek bankayı 102 milyon dolar dolandırdı. Haberi okuyunca senin durum geldi aklıma.🤣
Benim hayallerde de o vardı ya, dalga geçme ama :üzgün:

Ziraatin işleri. Klasik. Geçen borsada portföyüm yokoldu. Bildiğiniz yokoldu ve 2 gün gelmedi. İşlemde yapamadım. Kimliği değiştirdim. Yarın başka bir bankaya başvuru yapacağım. Yapı Kredi düşünüyorum. Aklınız varsa sizde başka banka bulun.

Yeni konular

Geri
Yukarı