1000 - 1500 TL blue Switch klavye önerisi

Xelor

Picopat
Daha fazla  
Merhaba, arkadaşım 1000-1500TL bütçe ile blue Switch bir klavye istiyor. TKL olursa daha güzel olur diyor. Önerebileceğiniz klavye var mı?

Ajazz AK33 Blue Switch aldım geçenlerde beğendim lakin tam alışamadım.Sesi hoş daktilo gibi lakin ailen rahatsız olabilir.Numpad tarafını çokca arıyorum aradığım tuşları bulamıyorum ve İngilizce Q Klavye olduğu için her tuş yok.Onun dışı kaliteli.

Bu satıcıdan aldım bakım seti falanda çıktı ortalamanın üstü klavye yazın satıp başka bir şey alabilirim numpadsiz klavye çoook zor benim için tecrübe oldu diyelim lakin hissiyatı on numara.

Ajazz AK33 Blue Switch aldım geçenlerde beğendim lakin tam alışamadım.Sesi hoş daktilo gibi lakin ailen rahatsız olabilir.Numpad tarafını çokca arıyorum aradığım tuşları bulamıyorum ve İngilizce Q Klavye olduğu için her tuş yok.Onun dışı kaliteli.

Bu satıcıdan aldım bakım seti falanda çıktı ortalamanın üstü klavye yazın satıp başka bir şey alabilirim numpadsiz klavye çoook zor benim için tecrübe oldu diyelim lakin hissiyatı on numara.
Ak33 güzel bir klavye değil 10 yıllık klavye beni bırakın artık diyor resmen. Onun yerine Ak873 varken asla alınmaz.

Tasarımı hoşuma gitmemişti ve sesi de ak 33e göre başarısız. Fark yok fiyatları da aynı.
Ak33'de kalitesiz zorro switchler mevcut en azından Ak873'te Ajazz'ın kendi marka switchleri var. Ak33 içi boş klavye Ak873'in içi daha dolu. Ak33 tasarım olarak berbat bir klavye F tuşları aşırı sıkışık ve FN tuşunu F tuşlarının yanına koymuşlar böyle kötü tasarım hayatımda görmedim.

Geri
Yukarı