Ziraat Bankası ATM bakım süresi ne kadar sürer?

408091

Decapat
Öncelikle bütün Technopat üyelerine selam, bugün 1 saat önce kartıma para yatırmak için bana en yakın ATM'ye yani Ziraat Bankası'nın ATM'sine gittim fakat gittiğimde 3 tane ATM var ve para çekip yatırabildiğim ATM de pek hatırlamıyorum ama " ATM şu an bakımdadır" tarzı bir şey yazıyordu, diğer ATM'de de para yatırılmıyordu sadece çekilebiliyordu. Son ATM'de de sanırım biri para yatırırken ATM Bug'a girmiş ekranda da "paranız yatırılıyor bekleyiniz" yazıyordu, iptal tuşuna vs. bastım fakat yine de hiçbir tepki vermedi. Başka ATM de en yakın VakıfBank vardı fakat o da biraz uzak ve hava da sıcak olduğu için gitmedim. Yarın öğlen tekrar gideceğim o zaman gidince o ATM'nin bakımı biter mi? Bitmezse tahmini ne kadar daha sürebilir? Eğer bitmezse mecbur VakıfBank'a gitmek zorunda kalacağım.

Son düzenleme:
Öncelikle bütün Technopat üyelerine selam, bugün 1 saat önce kartıma para yatırmak için bana en yakın ATM'ye yani Ziraat Bankası'nın ATM'sine gittim fakat gittiğimde 3 tane ATM var ve para çekip yatırabildiğim ATM de pek hatırlamıyorum ama " ATM şu an bakımdadır" gibi bir şey yazıyordu, diğer ATM'de de para yatırılmıyordu sadece çekilebiliyordu. Son ATM'de de sanırım biri para yatırırken ATM Bug'a girmiş ekranda da "paranız yatırılıyor bekleyiniz" yazıyordu, iptal tuşuna vs. bastım fakat yine de hiçbir tepki vermedi. Başka ATM de en yakın VakıfBank vardı fakat o da biraz uzak ve hava da sıcak olduğu için gitmedim. Yarın öğlen tekrar gideceğim o zaman gidince o ATM'nin bakımı biter mi? Bitmezse tahmini ne kadar daha sürebilir? Eğer bitmezse mecbur VakıfBank'a gitmek zorunda kalacağım.

Şikayet ederlerse siz yarın gittiğinizde yapılmış olur.

Şikayet ederlerse siz yarın gittiğinizde yapılmış olur.

Onlar kendileri bakım yapmıyor mu ki hocam? Şikayet etmeminizin sebebini pek anlayamadım ama daha hızlı olması için dediyseniz mantıklı çünkü 1 ATM'yi 4-5 kişi sırayla bekledik ve biraz uzun sürdü. Yarına kadar bitmezse şikayet ederler muhtemelen ama yine de nereden şikayet edebiliriz link atar mısınız hocam?

Biraz önce tekrar Ziraat Bankası'nın ATM'sine gittim, bakım süresi bitmiş bende güzel bir şekilde paramı yatırdım, bu arada diğer Bug'a giren ATM'yi de düzeltmişler. İyi ki düzeltilmiş yoksa bir 10-15 dk daha yürüyüp VakıfBank'a gitmek zorunda kalacaktım. Neyse bende durum böyle olunca konuyu güncelleyeyim dedim, demek ki 1 günde hemen düzeltiyorlarmış. Benim gibi bilmeyen arkadaşlarda artık öğrenmiş oldu.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı