Ziraat Bankası başka bir marka ATM kullanıyor?

Terminator_3420

Hectopat
Daha fazla  
Türkiye'deki ATM'lerin çoğu NCR marka ATM kullanırken neden Ziraat Bankası başka bir marka kullanıyor? Bence Ncr'ın ATM'leri daha kaliteli daha profesyonel gözüküyor. Ve Ziraat Bankası'nın bazı ATM'leri çok eski gözüküyor.

Türkiye'deki ATM'lerin çoğu NCR marka ATM kullanırken neden Ziraat Bankası başka bir marka kullanıyor? Bence Ncr'ın ATM'leri daha kaliteli daha profesyonel gözüküyor. Ve Ziraat Bankası'nın bazı ATM'leri çok eski gözüküyor.

Ne yapalım gülüm senin için ATM'leri mi değiştirsinler çalışıyor işte ya. Yapı Kredi'nin eski bankalarının Allah belasını versin kartımı çizdiler ya.

ATM'lerde Windows XP kullanıyorlar hâlâ. Bir ara arayüze erişim sağladım ama uzaktan erişim sağlayıp ATM'yi kapattılar. 🤣🤣

Bu arada ziraat farklı bir teknoloji kullanmıyor. Kartımda chip hatası varken ziraat kullanamıyordum. Akbank'ta çalışmıyordu ama DenizBank çalışıyordu. Hatayı çözdüm hepsi çalışıyor şimdi. Öyle yani haberin olsun.

Geri
Yukarı