Ziraat Bankası Para yutma rezilliği

Ozan-Tufan

Kilopat
Makaleler
12
Daha fazla  
Arkadaşlar, Ziraat Bankası Bank Kartıma para yükleyip kredi kartı olarak kullanmak için para yatırmaya gittim. Atm'de para yatırırken arıza oluştu ve paranıza el konuldu dedi. Ben paramı nasıl alacağım şimdi? Bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi?

@Recep Baltaş

Paranıza el konuldu mu dedi? O biraz tuhaf olmuş, parayı kaptırınca genelde saatime bakarım, yarın giderim şu saatte param makinada sıkıştı der alırım paramı.

Sakin olun. Yapmanız gereken hemen ziraatin müşteri temsilcisini aramak ve bilgilerinizi onaylayıp sisteme giriş yapmak. Bankamatiğin bulunduğu adresi bilip paramı yuttu diye şikayet edin. Belirttiğiniz tutar sayımda çıkınca ihbara göre ve makinenin sıkıntı çıkardığı saate göre sizin işleminiz onaylanır. Muhtemelen hesabınıza yatar. Aynısını finans da yaşadım. Dediğim gibi yaptım. Net hatırlamıyorum fakat 1 2 iş günü içerisinde paranız hesabınıza yatıyor. Kişisel algılamayın ama uyarayım lütfen yutulan para miktarınızı yazın. Bazen başkalarının da paralarını yutuyor o makine. Bana 120 lira vermek istemişlerdi. Nefsime yenik düşmedim 70 lira aldım. Aman buna sizde dikkat edin :). Geçmiş olsun.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı