Ziraat Bankası borcu internetten ödenir mi?

Morg34

Hectopat
Merhaba,

Ziraat bankasına 560 TL borcum olduğundan dolayı arandım ve ödeme yapmadığım takdirde icraya gönderileceği söyleniyor.

Bu miktari internetten ödeyebilir miyim?

Ayrıca yalnızca kendi şubemden mi ödeme yapabiliyorum herhangi bir şubeden ödeme yapamaz mıyım?

Merhaba,

Ziraat bankasına 560 TL borcum olduğundan dolayı arandım ve ödeme yapmadığım takdirde icraya gönderileceği söyleniyor.

Bu miktari internetten ödeyebilir miyim?

Ayrıca yalnızca kendi şubemden mi ödeme yapabiliyorum herhangi bir şubeden ödeme yapamaz mıyım?

Ziraat hesabınız var ise internet şubesinden ödeyebilirsiniz. Ama elden ödemeniz tavsiyem olur borcunuz kritik bir aşamaya gelmiş hem içiniz rahat eder.

Geçtiğimiz günlerde Akbank kredi kartımın borcunu tamamen ATM üzerinden kapattım, daha sonra telefondan müşteri hizmetlerini arayarak kredi kartımı kapatmak istediğimi belirttim ancak elimde makbuzu olan ödemenin yapılmadığını söylediler. Elimde makbuz olmasına rağmen yaklaşık 20 gün kadar bekledim, ATM'de kasa sayımı yapıldı, 2 adet itiraz formu doldurdum vs. sonunda lehime sonuçlandı kazasız belasız. Sancılı bir süreçti, ömrümden ömür gitti :D Elden ödeyin kafanız rahat etsin.

Hocam, herhangi bir şubeden ödeyebilirsiniz. İnternet bankacılığı varsa buradan da kontrol edin. Kredi kartı borcu ödeyebilirsiniz. Hesapta para olması gerekir.

Yeni konular

Geri
Yukarı