Ziraat Bankası borsa hesabı açarken uyumsuzluk hatası

CruaLHawK

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar; iyi günler. Ziraat Bankası'nda vadesiz bir hesabım bulunmaktadır. Bu hesabıma ziraat yatırım (borsa) hesabı açmak istiyorum lakin ekteki sorun ile karşılaşıyorum. Daha önce bu sorun ile karşılaşıp çözüme ulaşabilen var mı? Müşteri hizmetleri ile yaklaşık bir saatlik görüşmem sonucu hiçbir şey elde edemedim maalesef. Ne yapmalıyım? (20 yaş altı olduğum için sokağa çıkma yasağım bulunmakta ve saat 1.30'da öğle arasından çıktıkları için çok da vaktim olmuyor gibi. Sıra bayağı uzun oluyor.) Şimdiden teşekkürler, iyi forumlar.

1606159783583.png

Güncelleme**
Bankaya giderek sorunu çözdüm. en başta gişeye gittim akabinde beni Müşteri İlişkileri'ne (galiba tam adı farklı idi) yönlendirdiler ve sorunumu 30 saniye içinde hallettiler. Konuyu kapatabilirsiniz. Teşekkürler iyi forumlar.

Son düzenleme:
Ben şubeye gittim bana adam yatırım hesabı açıp yolladı zborsa hesabı hala yok ne yaptılar nasıl yaptılar yardımcı olabilir misin
Ziraat hesabında Yatırım ve Borsa --> Borsa İşlemleri (Ziraat Yatırım) --> Borsa Hesap Açılış kısmından hesap açmayı denedin mi acaba? YouTube'da falan hesap açılışı ile videolar var onları izleyerek bir dene istersen.

Yeni konular

Geri
Yukarı