Ziraat Bankası ile olan bütün ilişik kesilebilir mi?

Daha fazla  
Meslek
Öğretmen
Arkadaşlar ziraat hesabını tamamen silmek mümkün mü? Yani şu anda ziraat hesaplarımı kaldırdım ben ama hala mobil şubeye giriş yapabiliyorum. Adresim, telefon numaram hala mevcut. Bunlar kaldırılamaz mı?

Şubeye gidip kapatabilirsin.
Şimdi Ziraat'in gelmişine geçmişine sövmek istemiyorum ama zamanında gitmiştim. Tüm ilişiğimi kesmek istiyorum demiştim. Tamam hallettik demişlerdi, hala silinmemiş. Hesabım yok ama uygulamada bilgilerim mevcut. Ziraat gerçekten insanı çileden çıkaran bir firmaymış.

Bu gün bende sizin gibi ziraat hesaplarımı kapatmak istedim 😂 . (Başka bir bankayla anlaştım.)

+90 850 220 00 00 numarasını arayarak operatöre bağlanabilirsin. Ziraat Bankası'ndaki bilgilerinin silinmesini belirtirsen yardımcı olacaklardır. Başka bir yöntem ise şubeye gitmektir.

Son düzenleme:
Şubeye gidip kapatabilirsin.
Şimdi Ziraat'in gelmişine geçmişine sövmek istemiyorum ama zamanında gitmiştim. Tüm ilişiğimi kesmek istiyorum demiştim. Tamam hallettik demişlerdi, hala silinmemiş. Hesabım yok ama uygulamada bilgilerim mevcut. Ziraat gerçekten insanı çileden çıkaran bir firmaymış
Bu gün bende sizin gibi ziraat hesaplarımı kapatmak istedim 😂 . (Başka bir bankayla anlaştım.)

+90 850 220 00 00 numarasını arayarak operatöre bağlanabilirsin. Ziraat Bankası'ndaki bilgilerinin silinmesini belirtirsen yardımcı olacaklardır. Başka bir yöntem ise şubeye gitmektir.

(Çözüm olarak işaretlersen sevinirim)
Allah'ın belaları bu sefer de T.C.'mi girince "uygun ürününüz bulunmamaktadır" diyor. Resmen rezalet bir sorun çözme ve müşteri hizmetleri kabiliyetsizliği.

Şimdi Ziraat'in gelmişine geçmişine sövmek istemiyorum ama zamanında gitmiştim. Tüm ilişiğimi kesmek istiyorum demiştim. Tamam hallettik demişlerdi, hala silinmemiş. Hesabım yok ama uygulamada bilgilerim mevcut. Ziraat gerçekten insanı çileden çıkaran bir firmaymış

Allah'ın belaları bu sefer de T.C.'mi girince "uygun ürününüz bulunmamaktadır" diyor. Resmen rezalet bir sorun çözme ve müşteri hizmetleri kabiliyetsizliği.

Biraderim vereceğim linkten sorgulama yapar mısın? Bak bir Ziraat Bankası gözükecek mi?

Biraderim vereceğim linkten sorgulama yapar mısın? Bak bir Ziraat Bankası gözükecek mi?

Hocam şimdi şöyle burda sadece QNB gözüküyor. Ben daha önce şubeye gidip "Ziraat ile olan tüm ilişiğimi kesmek istiyorum" demiştim. Onlarda tamam hallettik diyip beni yollamışlardı. Demek ki sadece hesaplarımı kapatmışlar. İletişim bilgilerim vs. hala duruyor. Herhangi bir kartım veya hesabım olmadığı için müşteri hizmetlerinden T.C. kimlik numarası ile işlem yapamıyorum. İlla adamı şubeye mecbur bırakıyorlar yani.

Geri
Yukarı