Çözüldü Ziraat Bankası internet bankacılığı gözükmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Efe684

Hectopat
18 yaş altıyım Ziraat Bankası kartını aldım fakat internet bankacılığı yok. Şubede açamayız açma yok dediler fakat benim arkadaşımda açık müşteri hizmetlerini arasam açarlar mı?

Çözüm
1-çözüm olarak nereden raporlamam gerek
2- başka ziraat şubelerinden internet bankacılığı açılabiliyor mu?
3- benim arkadaşım 18yaş altı hesabı var bakiyeyi görüntüleyebiliyor sadece
1- Çözüm olarak raporlarsanız bu konuyu çözümlemiş olarak görünürüm ve bu benim için önemli.
2- Açmak yasak diye biliyorum. Fakat görüşme yaptığınız memurun inisiyatifine göre internet bankacılığını açabilir.
3- Evet, internet bankacılığı açsa bile sadece bakiyeyi görebilirsiniz.

Ayrıca bu videoyu izlemenizi tavsiye ederim:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
ATM'den bakılıyor değil mi kesin bir de kart geldiğinde ATM'ye girip şifre mi girmem lazım karta bir de ilk işlem temassız ve şifreli mi olması lazım temassız açılması için.

ATM'den bakılıyor değil mi kesin bir de kart geldiğinde ATM'ye girip şifre mi girmem lazım karta bir de ilk işlem temassız ve şifreli mi olması lazım temassız açılması için.
Evet, ATM'lerden bakabilirsiniz bakiyeye. Şifre belirlemek ve temassız açmak için de Ziraat Bankası'nı arayın. Ama sanırım temassız varsayılan olarak açık geliyor.

Geri
Yukarı