Çözüldü Ziraat Bankası param eksik gözüküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Doğukannnnn_34

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. Borsada halka arzlara katılıyorum. Bir şey sormak istiyorum. Ziraat Bankası borsa uygulamasında portföy kısmında 472 liram var gözüküyor lakin Ziraat borsa hesabımda 149 liram var gözüküyor. Sanki Ebebek'ten gelen para blokeli gibi duruyor. Tam anlam veremedim. Anlayanlar anlatabilir mi?

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    16,4 KB · Görüntüleme: 101
Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. Borsada halka arzlara katılıyorum. Bir şey sormak istiyorum. Ziraat Bankası borsa uygulamasında portföy kısmında 472 liram var gözüküyor lakin Ziraat borsa hesabımda 149 liram var gözüküyor. Sanki Ebebek'ten gelen para blokeli gibi duruyor. Tam anlam veremedim. Anlayanlar anlatabilir mi?
Para 2 iş günü sonra gelir hesabına.

Borsadan 2 3 gün sonra gelir.

Halka arzdan iade edilen parada mı iki günde geliyor hocam?
İzahnamelerde bu süre, yasal olarak 2 iş günü olarak belirtilir. Bist bir devlet organıdır yasal düzenlemeler ile belirtilir.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı