Ziraat Bankası "paranız alıkonuldu" hatası

Yaşadığım yerde Tosla kartıma 360 TL koyacaktım. Kartımı soktum ve 360 TL verdim ve onay ekranı gelmeden paranız alıkoyuldu dedi ve Tosla kartımı geri verdi. Hemen Tosla müşteri hizmetlerini aradım birkaç bilgi aldıktan sonra ziraat ile görüşeceklerini söylediler. Aradan yarım saat geçti, paramı geri alabilecek miyim ve 16 yaşındayım ne olacak?

Yaşadığım yerde Tosla kartıma 360 TL koyacaktım. Kartımı soktum ve 360 TL verdim ve onay ekranı gelmeden paranız alıkoyuldu dedi ve Tosla kartımı geri verdi. Hemen Tosla müşteri hizmetlerini aradım birkaç bilgi aldıktan sonra ziraat ile görüşeceklerini söylediler. Aradan yarım saat geçti, paramı geri alabilecek miyim ve 16 yaşındayım ne olacak?

Aynı durumu bende yaşamıştım. Parayı gönderdiler ama çok geç geldi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynısını ben de 1 hafta önce yaşadım. Ziraat kartına 100TL yatırayım dedim, ortada hiçbir şey yokken parayı alıkoydu. Telefon görüşmesi yaptım "şubeden bilgi alıp başvuru yapmanız gerekiyor, geri kalanını banka halleder" tarzı bir konuşma geçti.

Umarım paralarımızı alabiliriz.

Aynısını ben de 1 hafta önce yaşadım. Ziraat kartına 100TL yatırayım dedim, ortada hiçbir şey yokken parayı alıkoydu. Telefon görüşmesi yaptım "şubeden bilgi alıp başvuru yapmanız gerekiyor, geri kalanını banka halleder" tarzı bir konuşma geçti.

Tosla müşteri hizmeti ile konuştum ziraat ile konuşmalı mıyım?

Tosla müşteri hizmeti ile konuştum ziraat ile konuşmalı mıyım?
Ben Halbank ATM'sinde problem yaşadım. Halkbank şubesine gittiğimde de "ziraat'le görüşmeniz gerekiyor bizim yapabileceğimiz bir şey yok" dendi. Aynısı tosla için de geçerli olur sanırım. Bir kontrol yapın, tosla bir şey yapamıyorsa ziraat'le görüşürsünüz.

Müşteri hizmetlerini aradınızmı yoksa aramadan otomatikmi geldi ayrıca başka birisi para çekmeye kalkarsa ve param giderse ne olur?

Öyle bir şey olmaz ben Paycell kartimla para yutturmustum ilk ziraati aradım Paycell ile görüşün dediler Paycell'e görüştükten sonra talep oluşturdular 20 gün sonra falan karta geldi para.

Umarım paralarımızı alabiliriz.
Hocam sonuç nedir?

Geri
Yukarı