Çözüldü Ziraat Bankası "Troy" kartı değiştirilebilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

halfhead

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 3 3100, GTX 1650 GP, Biostar B450MH, Crucial Ballistix CL16 8x2, Netac N535S
Meslek
Öğrenci
2 sene önce velim ile birlikte Ziraat Bankası'ndan banka kartı çıkarmıştım ve birikim yapıyordum. Kartı bana "Troy" olarak verdiler. Hatta o gün velimede çıkardık ancak ona Mastercard verdiler. Şu an 18 yaşındayım ancak şu an internetten ödeme yapabilmek için kullanmaya çalıştığımda bazı yerlerde çalışmıyor. (Steam, Amazon) kartımı değiştirebilme şansım var mı yoksa son kullanma tarihi olan 11/25 tarihine kadar beklemem mi gerekiyor?

Çözüm
İstediğiniz zaman yeni bir kart alabilirsiniz. Kartınızın son kullanma tarihinin dolmasına gerek yok.
Rica ederim. Müşteri hizmetlerini arayarak da başvuru yapabilirsiniz. Şubede kuyruk beklemek ile uğraşmanıza gerek yok. :)

Bunu öğrendiğim süper oldu, yarın o zaman arayarak halledeyim. Hafta başı diye ertelemeyi düşünüyordum. Çok teşekkürler.

Durumu güncelleyeyim; Müşteri hizmetleriyle görüştüm şimdi. Durumu anlattım ve hemen işlemi yaptılar, olan kartımı iptal ettiler ve yenisinin 7-13 iş günü arasında geleceğini söylediler. Kart üzerindeki 16 hane, son kullanma tarihi değişecekmiş, uygulama veya ATM'den şifre belirleyebileceğimi söylediler. Yeni kart VISA olarak geliyor, @Tim hocam tekrardan teşekkürler, hem yardımcı oldunuz hem de şubeye gitmekten kurtardınız. 😀

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı