6000TL'ye en iyi Wireless oyuncu kulaklığı hangisi?

efecanary

Centipat
Daha fazla  
Ben bayağı bir araştırma yapmıştım en son Corsair HS80 premium ve Cloud III arasında kalmıştım. En son forumlardan aldığım bilgiler ve araştırmalarım sonucunda Cloud III'ü seçtim. Fakat forumlardan gelen birkaç mesaj üzerine bu kulaklığın iyi olmadığını başka kulaklıkların daha iyi olduğu gibi söylemlerde bulundular ve gerçekten her kafadan bir ses çıktı. Şimdi size soruyorum 6000 bütçe çerçevesinde en iyi Wireless kulaklık nedir sizce? (Valorant ve Rust oynuyorum benim için önemli olan orta kalite mikrofon kâfi, çok iyi ses kastırması)

Çok iyi ses kasacaksan Cloud 3 alır geçersin. Cloud 3 gibi ses kastıran başka bir kulaklık da Arctis Nova Pro'dur. Onun da fiyatları malum zaten.

Şimdi yine aynı kapıya çıktık. Biriniz C3 biriniz G733 al diyor ne yapmalıyım?
Kanka şahsi fikrimi soracak olursan C3 muazzam bir kulaklık. G733 de öyle. Ama ikisinden birini alacak olsaydım C3 alırdım tabii ki.

Fakat bir noktalı virgül ile ayırmak isterim olayı. C3 ile G733 farkını profesyonel olarak bu işi yapmayan kimse anlamaz. Anlasa bile arasında çok minimal farklar vardır.

Yanı sonuç olarak iksinide alsan üzmez seni dostum :) Ben olsam hangisi güzel gözüküyorsa onu alırdım.

Kanka şahsi fikrimi soracak olursan C3 muazzam bir kulaklık. G733 de öyle. Ama ikisinden birini alacak olsaydım C3 alırdım tabii ki.

Fakat bir noktalı virgül ile ayırmak isterim olayı. C3 ile G733 farkını profesyonel olarak bu işi yapmayan kimse anlamaz. Anlasa bile arasında çok minimal farklar vardır.

Yanı sonuç olarak iksini de alsan üzmez seni dostum :) ben olsam hangisi güzel gözüküyorsa onu alırdım.

G733 eski bir kulaklık, ya G735 al ya da C3Wireless al.

Şimdi arkadaş G733 eski demiş 735 al demiş bu 735, C3'ten 1000 TL daha pahalı arasında bir kalite farkı var mı hangisi daha iyidir?

HyperX yazılım konusunda berbat. Yazılım iyi olsun dersen g735.

Şimdi biraz fazla kurcalıyorum ama kusura bakmayın gerçekten, bu devirde 6000 7000 TL bir kulaklığa para vermek insanın içini acıtıyor. O yüzden her şeyi araştırıyorum. Cloud 3 için herkes kendi yazılımı değil 42TL'ye Dolby Access alıp oradan EQ ayarı yapın çok güzel oluyor falan demiş. Şimdi beni üzecek bir şey de almak istiyorum tek temennim çok güzel ses kastırsın hocam başka bir şey değil.

Şimdi biraz fazla kurcalıyorum ama kusura bakmayın gerçekten, bu devirde 6000 7000 TL bir kulaklığa para vermek insanın içini acıtıyor. O yüzden her şeyi araştırıyorum. Cloud 3 için herkes kendi yazılımı değil 42TL'ye Dolby Access alıp oradan EQ ayarı yapın çok güzel oluyor falan demiş. Şimdi beni üzecek bir şey de almak istiyorum tek temennim çok güzel ses kastırsın hocam başka bir şey değil.
Çok güzel ses kastıracak diyorsan kesinlikle Cloud 3. Ben DAC ile Sennheizer kulaklıklar da kullandım. En iyi ses kastıran kulaklık kesinlikle Cloud 3.

Yeni konular

Geri
Yukarı