Ziraat Bankasından gönderilen ücret Papara hesabına geçmedi

Daha fazla  
Yaşım tutmaya başladığı günden itibaren Papara kart kullanıyorum. Geçen gün Ziraat Bankası abonesi olan annemden para göndermesini istedim ve Papara'dan Ziraat Bankası seçeneğini işaretleyip çıkan IBAN numarasını anneme attım. Annem bana para gönderdiğini söyledi fakat hesabıma üç gündür bir para gelmiyor.

Hocam öyle bir şey yok sadece kendi adına kayıtlı banka hesabından gönderebilirsin ve açıklamaya Papara numarasını yazmak zorunlu yoksa para gelmez.

Kendi adıma kayıtlı banka hesabı muhabbetini anladım ama cidden Papara numarası girdiğimi hatırlamıyorum, sanırım Papara uygulamasından banka uygulamasını aç seçeneğini işaretleyerek girdiğim için açıklama kısmını Papara numaramla otomatik dolduruyor.

Kendi adıma kayıtlı banka hesabı muhabbetini anladım ama cidden Papara numarası girdiğimi hatırlamıyorum, sanırım Papara uygulamasından banka uygulamasını aç seçeneğini işaretleyerek girdiğim için açıklama kısmını Papara numaramla otomatik dolduruyor.
Bence sizin banka uygulamasında daha önce girdiğiniz şeyi hatırlama özelliği vardır kaydolmuştur otomatik giriyordur.

Yeni konular

Geri
Yukarı