Ziraat bursu görmüyor

Atmosferone

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, geri ödemesiz bursum var. 3 aylık para yattı borçlarım vardı onları ödedim padam bitti. Avans harçlık açmak için mobil uygulamadan işlem yaptığımda sadece burs alanlar bundan faydalanabilir diye reddediliyor hata veriyor. Müşteri hizmetlerini aradım şubeye git dediler gittim. Şubede bana burs almıyor gözüküyorsunuz KYK'yı arayın dendi. Aradım burslusunuz gözüküyoe 4 ayın parası tanımlanmış dediler. Şimdi ben iki ara bir derede kaldım. Ne yapmalıyım?

Screenshot_20230104_104849_com.ziraat.ziraatmobil.jpg

Nasıl anlıyoruz bunu?
Ziraat uygulamasına girip, kartlarım, kredi kartlarına giriyoruz. Çıkan kart varsa ona basıyoruz, sonra kart ayarlarına girmek için sağ üst köşede 3 nokta var ona basıp işlem kısıtına girin orada nakit avans seçeneği var açıksa atm den çekebilirsiniz.

Açıklamaya göre kapsam dışısın galiba. Öğrenim kredisi (geri ödemeli), başbakanlık bursu ise bambaşka bir şey diye biliyorum. Öğrenim bursu diye geçiyor olması lazım ama onu göremedim. Kredi kartı kısmında da yine mobil uygulamadan kartlar/hesaplar diye ayriyeten Kredi Kartı diye bir yer varsa oradan görebilirsin.

Burs yatan dekontları Ziraat'e ilettiniz mi? Ek olarak e-devlet üzerinde burs aldığınızı gösteren bir evrak var ise onu da verebilirsiniz.

Burs yatan dekontları Ziraat'e ilettiniz mi? Ek olarak e-devlet üzerinde burs aldığınızı gösteren bir evrak var ise onu da verebilirsiniz.
Hocam bana dekont getir, şunu yap, bunu yap falan denmedi. Bunu çözecek olan kyk diyip kyk ile görüş dediler.

Açıklamaya göre kapsam dışısın galiba. Öğrenim kredisi (geri ödemeli), başbakanlık bursu ise bambaşka bir şey diye biliyorum. Öğrenim bursu diye geçiyor olması lazım ama onu göremedim. Kredi kartı kısmında da yine mobil uygulamadan kartlar/hesaplar diye ayriyeten Kredi Kartı diye bir yer varsa oradan görebilirsin.
Kredi kartı yok.

Ziraat sisteminde sıkıntı varmış ertesi gün tekrar gittim düzelttiler. İlk konuştuğum kadın beni başından savmak için öyle söylemiş.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı