Ziraat Mobil "Mobil temassız ödeme özelliğini kullanmanıza izin verilmemektedir"

Makaleler
9
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i7 10750H || GTX 1660 Ti 6 GB Mobile || 2x16 GB RAM || 512 GB NVMe M.2 SSD || 1080p 144 Hz IPS Panel || Windows 11-macOS Big Sur || Acer Nitro 5 AN515-55 2020 ||
Meslek
Öğrenci
Telefon modeli: Samsung Galaxy S7.

Bu şekilde bir hata alıyorum. Tüm izinler verildi, Ziraat uygulaması en güncel durumda. Buna ek olarak 2 kez sıfırdan uygulama kurulumu ve cihaz eşleştirmesi de yaptım ama bir sonuca ulaşamadım. Bu sorunu yaşayıp çözenler var mıdır? Ziraat Bankası müşteri hizmetleri yardımcı olamıyor, şubeye gidin diyorlar ancak bu durumun şubeyle vs. alâkası olduğunu düşünmüyorum. Telefon kaynkalı muhtemelen ama nedeni nedir, çözülebilir mi?

WhatsApp Image 2022-05-18 at 21.16.08.jpeg

WhatsApp Image 2022-05-18 at 21.16.07.jpeg

Şu an elimde rootlu bir cihaz olmadığından çok yardımcı olamayabilirim. Hide özelliğinin kaldırılacağını duymuştum. Belki kalkmıştır. VMOS gibi bir uygulamayla denemek mantıklı olabilir.
Evet hocam eskisi gibi değil. Eski sürümle de boş bir zamanda denerim olmazsa. Çok önemli bir özellik değil ama bugün öğrenci-banka kartımı unutunca üniversite ve yurtta bir güzel aç kaldım ve canım sıkıldı bunu üstüne bu uygulamayı da kullanamadım kötü bir gün oldu anlayacağınız. Kart taşıma derdinden kurtulmak varken root yüzünden erişemeyeceğim yüksek ihtimalle...

WhatsApp Image 2022-05-18 at 21.38.08.jpegWhatsApp Image 2022-05-18 at 21.38.07.jpeg

Telefon modeli: Samsung Galaxy s7.

Bu şekilde bir hata alıyorum. Tüm izinler verildi, ziraat uygulaması en güncel durumda. Buna ek olarak 2 kez sıfırdan uygulama kurulumu ve cihaz eşleştirmesi de yaptım ama bir sonuca ulaşamadım. Bu sorunu yaşayıp çözenler var mıdır? Ziraat Bankası müşteri hizmetleri yardımcı olamıyor, şubeye gidin diyorlar ancak bu durumun şubeyle vs. alâkası olduğunu düşünmüyorum. Telefon kaynkalı muhtemelen ama nedeni nedir, çözülebilir mi?

Eki Görüntüle 1391888

Eki Görüntüle 1391889

Ayni mesajı ben Samsung Galaxy S22 Ultra da alıyorum... Önceden başarılı bir şekilde mobil temassız ödemeyi kullanabiliyordum, sanırım son Android güncellemesinden sonra böyle bir sorun yaşadım... Cihazım rootlu değil tüm yazılım orijinal, sorunu çözdüyseniz benimle de paylaşırsanız sevinirim...

Son düzenleyen: Moderatör:
Ayni mesajı ben Samsung Galaxy S22 Ultra da alıyorum... Önceden başarılı bir şekilde mobil temassız ödemeyi kullanabiliyordum, sanırım son Android güncellemesinden sonra böyle bir sorun yaşadım... Cihazım rootlu değil tüm yazılım orijinal, sorunu çözdüyseniz benimle de paylaşırsanız sevinirim...
Çözemedim, Custom ROM ile deneyecektim ancak telefon bozuldu. Şu anda S22 ile Android 12'de çalışıyor. Samsung çözüm merkezi ile iletişime geçebilirsiniz. Orijinal yazılımda çalışmaması can sıkıcı gerçekten.

Çözemedim, Custom ROM ile deneyecektim ancak telefon bozuldu. Şu anda S22 ile Android 12'de çalışıyor. Samsung çözüm merkezi ile iletişime geçebilirsiniz. Orijinal yazılımda çalışmaması can sıkıcı gerçekten.
dün akşam samsung çözüm merkezi ile iletişime geçtim hiçbir fikirleri yok bankanızla konuşun diyorlar :(

Geri
Yukarı