Ziya Selçuk öğrencilerin sesini duymuyor mu?

Kerem/15

Hectopat
Arkadaşlar bu "Ziya Selçuk"un amacı ne?

Twitter'da 2.1 milyon kişi "#ertelemedeğiliptalistiyoruz" Tag'ını destekledi.

Bu 2.1 milyon kişinin içinde derse katılıp, tüm sorumluluklarını yerine getiren insan sayısı en az 1 milyon.

Ve kimse canını yerde bulmadı. Belki benim annem kalp hastası? Ve ona virüs bulaşınca ya onu kaybedersem?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu konu hakkında yorum yaparsam ya forumdan uzaklaştırılırım ya da tutuklanırım. O yüzden sessiz kalmak istiyorum.
Ülkeyi yemin ederim öyle garip bir yere çevirdiniz ki, gülüyorum artık. Tamam, adalet yok. Ama abartmıyor musunuz biraz? Yorum yap kim seni niye tutuklasın? Hahahaha.

Ülkeyi yemin ederim öyle garip bir yere çevirdiniz ki, gülüyorum artık. Tamam, adalet yok. Ama abartmıyor musunuz biraz? Yorum yap kim seni niye tutuklasın? Hahahaha.
Hayır, kesinlikle abartmıyorum. Sosyal medya üzerinden yaptığım eleştiriler yüzünden ifadeye çağırıldım. O ana kadar ben de sizin gibi düşünüyordum.

Hayır, kesinlikle abartmıyorum. Sosyal medya üzerinden yaptığım eleştiriler yüzünden ifadeye çağırıldım. O ana kadar ben de sizin gibi düşünüyordum.
Yapma ya. Peki o zaman özür dilerim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…