Ziyech neden oynamıyor?

Wostid Reis

Decipat
Makaleler
1
Kaç aydır GS maçlarını izliyorum Ziyech'i hiç görmedim neredeyse. Neden oynamıyor aylardır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaç aydır GS maçlarını izliyorum Ziyech'i hiç görmedim neredeyse. Neden oynamıyor aylardır?

Yatmaya gelmiş maç günü illa bir şeyi bahane ediyor. Ama iş Afrika kupası olunca sakat bile gidiyor nedense. Aslında güzel oyuncu duran topları iyi kullanan bir oyuncu ligin üstünde ama oynamıyor.

Afrika Kupasın da sakatlanmış güya. Geçen İstinye Park'ta arkadaşlarıyla makara yaparken görüntülenmiş ama. Ama maça geldi mi sorsan sakat. Futbol oynamak dışında her şeyi yapıyor, keyfine diyecek yok valla. Süper Kupa maçının kadrosuna da ağrılarını bahane ettiği için alınmamıştı ama ondan bir kaç gün sonra Afrika Kupası'na gitmişti. Sezon sonunda yolcu bu arkadaş. Takıma zarar.

Son düzenleme:
Kaç kere kurtarmış? Bir Manchester maçı var adam akıllı oynadığı, onun dışında hiçbir maçta gerçekten efor sarfetmedi. Oynaması için beyefendinin keyfini bekleyeceğiz.

Oynasa iyi futbolcu işte. Yattığı için verim alamıyoruz. Oynadığı maçları izle anlarsın zaten.

Afrika Kupasın da sakatlanmış güya. Geçen İstinye Park'ta arkadaşlarıyla makara yaparken görüntülenmiş ama. Ama maça geldi mi sorsan sakat. Futbol oynamak dışında her şeyi yapıyor, keyfine diyecek yok valla. Süper Kupa maçının kadrosuna da ağrılarını bahane ettiği için alınmamıştı ama ondan bir kaç gün sonra Afrika Kupası'na gitmişti. Sezon sonunda yolcu bu arkadaş. Takıma zarar.
Bu bir gösterge değil, eleştirecekseniz sakat iken 3 ülke gezen Icardi'yi eleştirmek lazım. Luan Peres 1.5 senedir yok adam çocuk yaptı...

Oynasa iyi futbolcu işte. Yattığı için verim alamıyoruz. Oynadığı maçları izle anlarsın zaten.
GS'yi kafasında bitirmiş. Sadece United maçında ipten aldı takımı onda da Onana daha çok iş yaptı zaten...

Ben kötü bir futbolcu demedim ki zaten. Sen kaç kere bizi kurtardı demişsin, maçları izlemeyen birisi olsa her maç bizi kurtardı sanacak. Adam yatmaya gelmiş, En son Fenerbahçe derbisinde forma giydi. 2 ay üzerinden geçti onun da. 2 aydır forma bile giymiyor herif. Yatarak para kazanıyor.
3 ülke gezen Icardi'yi eleştirmek lazım
İcardi sakat olduğunu bile bile kaç maç forma giydi. Fedakarlık yaptı. Anca yüzündeki kırıklardan dolayı doktorlar sahadan 2-3 hafta uzak kalmasını istedi yoksa ona kalsa oynardı. Bence dinlenmesi gayet de hakkıydı. Şu aralar kendisi formda, iyi ki biraz dinlenmiş ki kendisine gelmiş.

Ha bir de 3 ülke gezdiği dediğin şey planlanmış bir şeymiş zaten. Dinlenirken bir yandan tedavisine ve bireysel çalışmasına devam edilmiş. Ki zaten belli ki eski halinden çok daha iyi bir şekilde döndü.

Yeni konular

Geri
Yukarı