Ziyoulang T60 alınır mı?

Makaleler
115
Yer
İstanbul
Daha fazla  
İkinci el 600 TL civarlarına bulunabiliyor. Artık pek çok oyunu gamepad aldığım için gamepad'den oynuyorum, büyük klavyeye pek ihtiyacım kalmadı. Ziyoulang T60'ın da fiyatını ucuz görünce ilgimi çekmedi değil.

Eğer kötüyse ikinci el olmak şartıyla 600 TL'yi geçmeyecek şekilde önerilerinizi bekliyorum.

Kesinlikle mavi Switch istemiyorum. Membran veya red Switch olması daha iyi olur.

İkinci elin şart olma sebebi fazla para verip dandik ürün almaktansa ikinci el ama fiyatını daha çok hak eden bir ürün almak daha mantıklı geliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
7-8 gün sürüyor İstanbul'da iseniz.
Evet, İstanbul'dayım. Ancak şu an 2.4 GHz olduğunu gördüm, kablolu kullanım bulunmuyorsa 2.4 pek tercih etmiyorum. Çünkü evde çok fazla 2.4 GHz cihaz var ve çakışma yapıyor.

Evet, İstanbul'dayım. Ancak şu an 2.4 GHz olduğunu gördüm, kablolu kullanım bulunmuyorsa 2.4 pek tercih etmiyorum. Çünkü evde çok fazla 2.4 GHz cihaz var ve çakışma yapıyor.
Adaptör var hocam. Bluetooth değil. Blueetooth desteği var ancak adaptörü PC'ye takmanız yeterli.

Çakışma yapmaz bence. Her adaptör, bir ürüne (tanıtıldığı ürüne) sinyal gönderir diye biliyorum.
Yapıyor. Aynı anda Wi-Fi + 2.4 GHz gamepad + 2.4 GHz mouse + 2.4 GHz telefon kullanınca gamepad sapıtıyor. Ethernet ile bağladığımda ise gamepaddeki sapıtma düzeliyor.

Geri
Yukarı