ZM 600LE ses çıkarma sorunu

dearanjuez

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba dün ekran akrtımı değiştirdim R9 380'e geçtim ve bu sebeple yeni güç kaynağı aldım şunu :
ZALMAN ZM600-LE SERİSİ 600W GÜÇ KAYNAĞI

Sitemi kurdum ve fark ettim güç kaynağının içinden çalışırken ince tiz bir ses çıkıyor. Kasaya biraz yaklaşınca duyabiliyorsun. Sizce bu normal midir ? iade etsemmi güç kaynağını ya da 550 watt'lık 80 plus daha çok önerilen bir güç kaynağımı alsam ?

Son düzenleyen: Moderatör:
O ses ekran kartından da çıkıyor olabilir. Güç kaynağından da olabilir kasanın içerisini açın ve kulağınızla hangisinden geldiğini anlamaya çalışın. Hangisinden geliyorsa garantiye yollayın değiştireceklerdir. Ayrıca, aynı Güç kaynağı bende var hiç problem yaratmadı. :)

O ses ekran kartından da çıkıyor olabilir. Güç kaynağından da olabilir kasanın içerisini açın ve kulağınızla hangisinden geldiğini anlamaya çalışın. Hangisinden geliyorsa garantiye yollayın değiştireceklerdir. Ayrıca, aynı Güç kaynağı bende var hiç problem yaratmadı. :)

Hocam kasayı açtım baya bir uğraştım pc den de pek anlamam açıkcası.Fark ettim güç kaynağı kablosunu anakarta takar takmaz ses çıkıyor. Ve anakarta takılan büyük güç kaynağı kablosunun bir yuvasını boş gördüm bu normal midir acaba teşekkürler
13442072_1045660318837721_1893871792_o.jpg

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı