Zoko Melody vs Mesh

@Tavasapi Merhaba size bir soru sormak istiyorum.

@Tavasapi Bende iki seçenek arasında kaldım. İlk seçenek 2.el olarak Xigmatek Assassin Black kasasını alacağım 385tlye. Kasa da vuruk, çizik yıpranma vb, yok. Kasa gerçekten temiz. İkinci seçenek olarak ise Zoko Melody kasasını 687tlye almak var aklımda. İkisi arasında çok kararsız kaldım. Yardımcı olur musunuz?

Son düzenleme:
@Tavasapi Merhaba size bir soru sormak istiyorum.

@Tavasapi Bende iki seçenek arasında kaldım. İlk seçenek 2.el olarak Xigmatek Assassin Black kasasını alacağım 385tlye. Kasa da vuruk, çizik yıpranma vb, yok. Kasa gerçekten temiz. İkinci seçenek olarak ise Zoko Melody kasasını 687tlye almak var aklımda. İkisi arasında çok kararsız kaldım. Yardımcı olur musunuz?

Tabi dostum. Xigmatek Assassin Black hakkında pek fikrim yok. Ama Zoko hakkında yardımcı olayım. Sormak istediğin ne var

Söylediğim iki kasadan hangisini almak daha mantıklı sence?

Zoko daha güncel ve günümüz şartlarına uygun bir kasa.
Zoko full mesh olduğu için daha avantajlı
Kablolama konusunda zoko daha avantajlı
Zoko sıvı soğutma desteğiyle bir adım önde
Xigmatek malzeme konusunda (ki bu malzeme de sadece sac kalitesi) daha iyi.
Bunların harici zokonun kendi muadillerine göre ufak bir artısı var o da temper camlı olması. Muadillerine göre eksisi de fanların sabit olması. Ben senin yerinde olsam eski bir kasa yerine zokoyu tercih ederim.

Merhaba bugün Melody kasayı satın alacağım 1000 TL şu an görüşleriniz nasıldır hala, üst düzey bir sistem takmayacağım içine iyi hava akışı olsun uzun ömürlü olsun yeterli benim için.
Kasayı yaklaşık 1 yıl kullandım. Fanlardan birinin göbeği dağıldı ve ses yapıyordu. Hava akışı konusunda sıkıntısı yok ama önüne bir toz filtresi takmanızda fayda var. Fanları molex bağlantılı olduğu için sesli çalışıyor. Nihayetinde değiştirdim ben kasayı. Elinizde bütçe yoksa alınabilir bir kasa

Kasayı yaklaşık 1 yıl kullandım. Fanlardan birinin göbeği dağıldı ve ses yapıyordu. Hava akışı konusunda sıkıntısı yok ama önüne bir toz filtresi takmanızda fayda var. Fanları Molex bağlantılı olduğu için sesli çalışıyor. Nihayetinde değiştirdim ben kasayı. Elinizde bütçe yoksa alınabilir bir kasa.

Ryzen 5 5500 RX 570 gibi orta düşük bir sistem kuracağım çok bütçe de olmadığı için bu fiyat bandında mantıklı geldi çok üzmez beni umarım. 1000TL civarında başka kasa bulamadım varsa öneriniz bu fiyatta bakmak isterim.

Ryzen 5 5500 RX 570 gibi orta düşük bir sistem kuracağım çok bütçe de olmadığı için bu fiyat bandında mantıklı geldi çok üzmez beni umarım. 1000TL civarında başka kasa bulamadım varsa öneriniz bu fiyatta bakmak isterim.
Sanırım bu fiyata sıfır kasa yok şu an.

Geri
Yukarı