Zombi Köpekli Filminin Adı Nedir?

AliYağcı

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, yıllar önce bir film izlemiştim fakat adını unuttum. Konusu şöyle: Bir grup arkadaş bir eve tatile gidiyor. Tatildeyken zombi salgını oluyor. Zombilerin bir özelliği var ses duymadıklarında donup kalıyorlar, filmi diğer zombi filmlerinden ayıran en önemli özellik bu sanırım. Filmin ilk başında zombi bir köpek geliyor evlerine. Tüm hatırladıklarım bunlar. Filmi bilen varsa adını söylerse mutlu olurum.

Merhabalar, yıllar önce bir film izlemiştim fakat adını unuttum. Konusu şöyle: Bir grup arkadaş bir eve tatile gidiyor. Tatildeyken zombi salgını oluyor. Zombilerin bir özelliği var ses duymadıklarında donup kalıyorlar, filmi diğer zombi filmlerinden ayıran en önemli özellik bu sanırım. Filmin ilk başında zombi bir köpek geliyor evlerine. Tüm hatırladıklarım bunlar. Filmi bilen varsa adını söylerse mutlu olurum.

Merak ettim ben de doğrusu. Adını bilmiyorum ama bilen biri illa çıkar. Bana da söyler misiniz? :D

yok maalesef, sitede bir kaç arama daha yaptım fakat bulamadım.
Arkadaşlar filmi buldum. ''Uyuyan zombiler'' diye aratınca görsellerde altlarda pankartı çıktı :D. Filmin ismi ''The Demented'' fragmanını bırakıyorum izlemek isteyen olursa fikir edinmesi açısından. Yardımcı olmaya çalışan herkese teşekkürler.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
@Wetttt

Yeni konular

Geri
Yukarı