Zombi Oyun Önerisi

Alixcnn

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar. ZombiU, Dead Island, Left 4 Dead gibi oyunların hissiyatını veren zombi oyunları önerebilir misiniz?

Sistem Özellikleri:

Anakart: Gigabyte G31M-ES2L
İşlemci: Intel E5200 2.50Ghz 1.90Ghz
Ekran Kartı: AMD Radeon R7 240
RAM: 3 GB

Dying Light optimizasyonu iyi bir oyundur oldukça da eğlenceli bir oyun. Deneyin derim.
World War Z de oldukça güzeldir fakat sistem gereksinimleri biraz yüksektir.

Ciddi olamazsınız. O PC ile Dying Light mı oynanır? Şakadır umarım. O PC ne WWZ ne de Dying Light kaldırır. @OtoburPirana

Arkadaşın bilgisayarına bakmadınız galiba.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

768P low ayarlar 15-20 FPS'de oyun oynasın. Üstüne 3 GB RAM var, oyunu açamaz bile.

Ciddi olamazsınız. O PC ile Dying Light mı oynanır? Şakadır umarım. O PC ne WWZ ne de Dying Light kaldırır. @OtoburPirana

Arkadaşın bilgisayarına bakmadınız galiba.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

768P low ayarlar 15-20 FPS'de oyun oynasın. Üstüne 3 GB RAM var, oyunu açamaz bile.

Evet ciddiyim. Denemekten zarar gelmez. Siz de video atmışsınız zaten 25FPS ve yukarısı şeklinde oynatıyor o ekran kartı. WWZ nin de sistem gereksinimleri yüksektir diye belirttim.
Lütfen siz daha iyi öneri yapın ki konuya bir katkınız olsun lütfen.

Evet ciddiyim. Denemekten zarar gelmez. Siz de video atmışsınız zaten 25FPS ve yukarısı şeklinde oynatıyor o ekran kartı. WWZ nin de sistem gereksinimleri yüksektir diye belirttim.
Lütfen siz daha iyi öneri yapın ki konuya bir katkınız olsun lütfen.
Yanlış katkı yapmak yerine katkı yapmamak daha iyi. Videosunu attığım adam çok daha iyi işlemci ve 16 GB RAM'le oynuyor. Sanki şansa bağlı mı yüksek veya düşük FPS alacak arkadaş? 3 GB RAM ve tarihi eser işlemcisi var. Ki sadece R7 240'a bakalım diyelim, videoda 20 FPS altına kadar düşüyor FPS. Cidden bu FPS'de mi oynasın? 15 FPS'de ultra low ayarlarda oyun oynar mısınız?

Yanlış katkı yapmak yerine katkı yapmamak daha iyi. Videosunu attığım adam çok daha iyi işlemci ve 16 GB RAM'le oynuyor. Sanki şansa bağlı mı yüksek veya düşük FPS alacak arkadaş? 3 GB RAM ve tarihi eser işlemcisi var. Ki sadece R7 240'a bakalım diyelim, videoda 20 FPS altına kadar düşüyor FPS. Cidden bu FPS'de mi oynasın? 15 FPS'de ultra low ayarlarda oyun oynar mısınız?

Denemesini tavsiye ettim. Oynayamaz ise iade etme hakkı var. Belki denemesi daha iyi olur, mevcut sistem ile oynanacak oyun yalpazesinin pek de geniş olmadığını anlamış olur. Ben fikrimi belirttim. Konu sahibi okuyup kendisi karar versin. Ben direk kaldırır da demedim dikkat ederseniz bir deneyin dedim sizin de gördüğünüz gibi.

Son olarak Minecraft var zombi var içinde. Bu sistem de rahat oynatır, yeni geldi aklıma.

Dead Island diye bir oyun vardı eskiden. Bu serinin bir kaç oyunu vardı ben Dead Island Ripdite olanını oynamıştım iyidi diye hatırlıyorum başka bir öneride pek zombi denemez belki de denebilir bilemiyorum ama Dead Space 1 2 3 bakabilirsin.

Project Zomboid sanırsam pc'ni çok kasacak bir oyun değil pixel art'ta seviyorsan bir bak derim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı