Zombi Temalı Dizi Önerisi

Yer
Mersin
Selamlar,
Normalde aktif olarak The Walking Dead izliyorum ama artık gerçekten bıktırmaya başladı. İlk sezonların tadı yok, zombi dizisi diye resmen Suriye Savaşı izliyor gibiyiz. Sürekli gruplar arası çatışma var. Sıktı artık Negan gitti fısıldayanlar geldi, hep aynı tantana. Madem böyle dizinin adı değişsin çok daha iyi olur. Her neyse, sizden zombi dizisi önermenizi istiyorum, konusu gerçekten zombilerle mücadele olursa sevinirim. Teşekkürler.

The Walking Dead hep aynı olaylar etrafında döndüğü için diziyi izlemeyi bıraktım. Fear The Walking Dead ise The Walking Dead'ın kardeş dizisi bir kaç bölüm izle hoşuna giderse ona devam edersin. Sana önerebileceğim 'Helix' adlı dizi. Şu an 2 bölümünü seyrettim dizi bana göre güzel ilerliyor tavsiye ederim.

The Walking Dead hep aynı olaylar etrafında döndüğü için diziyi izlemeyi bıraktım. Fear The Walking Dead ise The Walking Dead'ın kardeş dizisi bir kaç bölüm izle hoşuna giderse ona devam edersin. Sana önerebileceğim 'Helix' adlı dizi. Şu an 2 bölümünü seyrettim dizi bana göre güzel ilerliyor tavsiye ederim.
Teşekkürler, bir de Strain diye dizi buldum, daha önce izlediniz mi?

Strain'i bende seyrettim. Üstelik sonuna kadar. Puanım 4.

376610

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı